Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Prohormon 16 évesen?

Prohormon 16 évesen?

Figyelt kérdés
Tudom, sok helyen írjak, hogy egy gyengebb kúra többet ér, kiszámíthatatlanabb egyes szteroidknal, de akkor is kíváncsi vagyok, hozhat e valami erőt, izom tömeget. Lassan 2 éve edzek, sok van még bennem, de biztos Ti is voltatok fiatalok :D egyébként tudom mérlegelni a dolgokat, és később komolyabban szeretnék foglalkozni a testepitessel.

2020. jan. 10. 10:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen. Ezek helyrerázzák a tesztoszteron termelést. Ami viszont neked még 16 évesen a plafont veri. Szóval valószínű hatástalan lesz. Ha mindenáron szedni szeretnél valamit és már voltak kreatín töltések, le van pucolva az étrend, stb.. akkor ne ehhez nyúlj. Nem mondom, hogy növi, de mindenesetre az sokkal hatásosabb. Ez inkább kidobott pénz lesz.
2020. jan. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Illetve gondolkodtam azon, hogy egy gyengebb propeller kúra dobna e valamit, mondjuk heti 150-200mg. A minősége az kizárólag a legjobb, és biztos vagyok a forrásabol, azzal nincs gond. Csak mondjuk a szervezetem mennyire toleralna? Tudom hogy ezt így nem lehet megmondani, de minél több véleményre vagyok kíváncsi. Mert sok híres testepito már ennyi idősen ipari mennyiségű cuccot tölt. Pl Kathi Beci. Megegyszer, a propeller minősége, amit tudnék szerezni, kifogásolhatatlan
2020. jan. 10. 10:45
 3/16 anonim ***** válasza:
Hogy mennyire tolerálnád, azt lehetetlen megjósolni, ezernyi vélemény ide, vagy oda
2020. jan. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Persze mehet trenbolonnal
2020. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az utolsó rendkívül hasznos válaszára reagálva, tisztába vagyok, hogy melyik szteroidt milyen, mivel lehet, vagy érdemes kombinálni, nem hülyegyerekkent állok hozzá. Több mint 6 éve foglalkozom a témaval, több ezer óra videó anyag, több 10 könyv, és sorolhatnam mik, amikből időközben azt is megtanultam kiszűrni mik az értelmes információk, és mik nem. Ennek ellenére hajt a kíváncsisag:)
2020. jan. 10. 19:08
 6/16 anonim ***** válasza:

10 éves korod óta a szteroidok hatásait kutatod?

Akkor biztos pontosan tudod, hogy egyetlen valamit is elért testépítő sem javasolná neked a használatukat 16 évesen. Leginkább azért nem, mert még a közelébe sem értél a naturál maxnak.

Én nem vagyok vérben forgó szemű szteroid ellenes, és nem hiszem azt, hogy egy kúra és összemegy a... mindened. De az vitathatatlan (6 év kutatás után bizonnyal te sem vitatod), hogy van kockázata minden ilyen szernek, és ez a kockázat egy 16 éves kamasz esetén (akinél a hormonok még nem működnek stabilan) fokozottan fennáll.

De mellé legalább esélytelen vele bármit is elérned, hiszen profi testépítőtől elég messze vagy. Persze lehet, te a csajoknak akarsz tetszeni, vagy a konditerem bikája pozícióra vágysz, vagy egyéb célod van vele. Hogy butaság lenne BÁRMIT is pluszban használni ennyi idősen, amit nem kapsz meg legálisan, az viszont biztos.

2020. jan. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

Ha annyira sokat foglalkoztal volna vele, tudnal egy nagyon alap dolgot, hogy ilyen korban a szervezet akar 100mg tesztot is termel hetente, igy az a heti 150-200mg pont nem erne semmit, viszont cserebe szepen hazavagnad egesz hatralevo eletedre a hormontermelesed, mivel meg a fejlodes lezarulasa elott beavatkoznal, igy teljesen biztos, hogy soha nem allna vissza 100%-ra. De meg 3 naponta annyival sem lenne oriasi fejlodes.

16 evesen meg hidd el kozod sincs ahhoz, hogy milyen a top minosegu cucc, sot, meg a gyarto nevevel sem talalkoztal soha, olyan keves van belole. :) Az elit versenyzok is "gyilkoljak" egymast erte, hogy kinek mennyi jut.

2020. jan. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az első aki tizen pár évesen kevés edzésmúlttal /mert 2 év még abszolút kezdő szint/ már tolna valami cuccot. Én nagyon kíváncsi lennék, hogy mit sikerült eddig naturálon összehozni. Esetleg fej kitakarásával vagy ahogy gondolod tehetnél fel képet a mostani formádról. Abban így látatlanba is bizots vagyok, hogy még meg sem közelítetted aazt a bizonyos "naturál maxod". A te korodban megfelelő tudás birtokában iszonyatosan jól lehet fejlődni cuccolás nélkül is. Ha te nem fejlődsz iszonyatosan jól, akkor vagy az étrended nem jó, vagy nem edzel elég keményen vagy nem pihensz eleget, vagy ezek komobinációi... Várjuk a képet! ;)
2020. jan. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy még csak a közeleben sem vagyok a natural maxomnak, ha nem haragszol nem dobok képet, es hát igen, valószínűleg várok még legalább 2 3 évet vele. Addig megprobalok egy gyengébb prohronont. Tudom hogy még akkor is fejlődnék, ha veszek egy nagy levegőt, de türelmetlen vagyok, biztos veletek is volt hasonló :D edzeni amúgy imádok, a kajám is rendben van, viszont az eredmény az amit gyorsabban szeretnék látni. Lehet kinövöm majd ezt, de most jelenleg ilyen "őrületbe vagyok", szeretném a maximumot kihozni magamból. De mint mondtam, csak egy prohormont próbálok ki.
2020. jan. 11. 15:48
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom azt tudod, hogy abszolut semmit nem fogsz tole fejlodni? Sem a szabad, sem a szerum tesztoszteront nem emeli egyaltalan, az osztrogened viszont noni fog, szoval eselyes leszel szep kis gyno novesztesere. Termeszetesen a sovany izomtomeget sem fejleszti semmilyen mertekben. Nem veletlen nem hasznaljak.

Ha nekem nem hiszel, itt egy tobb orvos altal kivitelezett kiserlet a temaban: [link]

2020. jan. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!