Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 évesen szálkásítsak vagy...

16 évesen szálkásítsak vagy tömegeljek? Többi info lent

Figyelt kérdés

13 évesen crossfitre jártam heti 3szor és probáltam lefogyni mert SKINNYFAT vagyok, keveset ettem és ennek az lett a vége hogy lefogytam csak sok izmot veszitettem ezáltal nem változott semmi csak kisebb lettem.


Kb 1 éve elkezdtem kondizni és elkövettem azt a hibát, hogy megint nem ettem eleget és e mellé még túl edzettem magam, heti6szor 2ora edzés egy nap


Most ott tartok, hogy rengeteg videót néztem a testépitésről, de nem tudom eldönteni, hogy mi legyen... Magas vagyok (195cm) súlyom kb 85-90kg, hasamon és az alsó hátamon van zsír, rá lehet rendesem markolni és én ezt el szeretném tüntetni, tehát szálkásitanák csak ha azt teszem akkor meg izmot veszitek ami meg nincs, most jelenleg tömegelek 75%ban egészségesen eszek és kihagyom a reggelit intermitten fasting miatt, de ugy érzem hogy zsír is jön az izom mellé.


Azt tervezem, hogy nyárig tömegelek és nyáron leszálkásitok.


Az a kérdésem, hogy mit kéne tenmem szerintetek?



2019. nov. 15. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Előbb pakolj fel izmot amennyit akarsz kezdetnek utána szálkásíts.
2019. nov. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tömegre menj rá
2019. nov. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az hogy tömeg egyértelmű.

Edzésed hogy néz ki? Megvan a progresszív túlterhelés az alapgyakorlatokban?

2019. nov. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tömegnövelés egyértelműen! Nem kell elsietni, sokan évekig tömegelnek mire megszerzik azt az izomtömeget amit már érdemes szálkásítani. A reggeli a nep legfontosabb étkezése! Ha edzel, ha nem, ha tömegelsz, ha szálkásítasz ha bármit is csinálsz! Az "intermitten fasting"-ot nem véletlen nem alkalmazza a testépítők 99.9%... Ez a módszer inkább átlag ember diéta, ami alatt a nem sportoló embereket értem, akiknek bőven elég az, hogy a mérleg kevesebbet mutasson, és egyáltalán nem érdekli őket, hogy izom vagy víz, vagy zsír megy le, meg az sem, hogy hogy néznek ki, csak kevesebbet mutasson a mérleg... Pont ez a táplálkozási irányzat járul hozzá legjobban szerintem a Skinnyfat külső kialakulásához.
2019. nov. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!