Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatint és fehérjét lehet...

Kreatint és fehérjét lehet egyszerre közvetlen edzés után? Ezek mellé multivitamin és BCAA miként hogyan?

Figyelt kérdés
2évig gyúrtam közbe használtam mindenfelé szart:D Összevissza csináltam az edzéseket és jött fel valamennyi izom de úgyéreztem hogy valamit rosszul csinálok aztán abba hagytam és csak így hobbiként. csináltam éppen amikor eszembe jutott nyomtam párat fekve stb. De most újra el szeretném kezdeni az edzést és nagyobb tömeget magamra szedni viszonylag normálisan.

2020. jan. 18. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fehérje és kreatin nem függenek össze, mehetnek együtt. Multivitamin étkezés közben, BCAA amikor akarod mivel nincs kimutatható előnye.

Azt ugye tudod, hogy ezek a fejlődésed kb 5%át fogják kitenni? Egy rendes edzésterv, rendes étrend ami kell ha komolyan szeretnéd elkezdeni.

2020. jan. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Étrend, pihenés, edzés! Ha az első kettő nincsen meg, ráadásul még az edzések is ritkásak, nem fog a teremben sem nőnia teljesítményed, csak lemész majd ugyanazokkal a súlyokkal dolgozol úgy érzed csinálsz valamit de fejlődés nem lesz.
2020. jan. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Multivitamin legjobb reggel, reggelivel, bő folyadékkal.

Kreatin legjobb edzés előtt/alatt/után.

BCAA - edzés előtt

glutamin - edzés után

taurin - edzés előtt

protein turmix - edzés után

Viszont ha nincs rendben az étrend akkor olyan lesz, mintha a legjobb kötőanyagokkal akarnál házat építeni úgy hogy a tégláidat az építésihulladék lerakóról kukáztad éjjel, titokban.

2020. jan. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Remélem nem szar osztott edzéstervet csinálsz ahol heti egyszer edzed meg csak az adott izmot. Három teljes testes edzéssel sokkal jobban fejlődnél, mert ott heti kétszer ( sőt háromszor) megedzed egy héten.
2020. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jó az étrended akkor a fehérjeporon kívül mindegyik fölösleges pénzkidobás.
2020. jan. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, egyrészt a fehérjepor az egyetlen ami az étrendtől függ, másrészt a multivitamin kib*szott hasznos továbbra is.
2020. jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a segítséget. Akkor az osztott edzéstervet nem ajánlanátok?
2020. jan. 20. 06:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!