Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Scitec mega daily one plust...

Scitec mega daily one plust szedek, napi 2talbettát. Heti 5x edzek, elég napi 2db? melete meg szedek c vitamint és patikai csonterősítőt

Figyelt kérdés

2018. jan. 9. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Sztm elég.

Én Multi pro plus-t szedek kiegészítve C és D vitaminnal.

2018. jan. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 darab is teljesen felesleges mennyiségeket tartalmaz, aminek nagyrészét csak kipisiled.
2018. jan. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor milyen ajanlasz?
2018. jan. 10. 09:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezért itt a topicban megköveznek, de nézd... 15 éve aktívan sportolok, ez heti 7 nap sporttevékenységet jelent nálam, van ebben országúti bringázás, kajak, falmászás, konditermi edzés, túrázás, lovaglás, a napi 1 óra minimum testmozgás mindig megvan.

30 éves vagyok, napi szinten az étrendemben van 0.7-1kg zöldség/gyümölcs, ezen kívül semmi vitaminkészítményt nem fogyasztok... és láss csodát, valamitől mégiscsak egészséges és erős vagyok...

Pár éve volt egy nagy testépítős hullámom nekem is, akkor vettem én is mega daily onet, de az első neonzöld pisi után azt mondtam, hogy na ezt kösz nem...

Értem én, hogy az csak az egyik b-vitamin meg minden... de most mégis minek terheljem a méregtelenítő szerveimet ilyen lóbaxó adagokkal? 1000%-okkal?... napi szinten...

+ ha ezeknek a vitaminoknak tényleg olyan jó lenne a felszívódása, mint állítják... akkor miért is kellenek az 1000%-os adagok? Ilyen kérdések merülnek fel bennem...

2018. jan. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aszkorbin savat azt szedek, sőt, azzal betartom Szent-Györgyi Albert bácsi vágyát, hogy az aszkorbinsav ott legyen a konyhákban a só és cukor mellett és használjuk bátran ételízesítésre...

+ az őrölt paprika, ami szintén dzép adaggal tartalmaz.

2018. jan. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!