Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért vagytok a táplálékkiegés...

Miért vagytok a táplálékkiegészítők ellen?

Figyelt kérdés

Nem mindegy nektek, ki mire költi a pénzét?

Vagy arra nem gondoltok, hogy valakinek jól esik inni pl. fehérjeturmixot? Netán nem tud eleget enni egy nap és jó, ha van otthon neki egy tasaknyi por?


2020. jan. 20. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne vagyok ellenuk, egyszeruen en meg tudom oldani egy eleg hektikus napon is, hogy kello pl feherhet vigyek be normalis kajakbol, igy ugy gondolom, hogy ezt mas is megtudna csinalni ha igazan elhatarozott, es ha mar edz, legyen az, es is hozza tartozik, ne keressunk kiskapukat :) es nyilvan sokkal egeszsegesebb ha nem fogyasztunk kiegeszitoket.
2020. jan. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok én sem ellene. Az emberek nagy részének tényleg teljesen felesleges, de ha van rá kerete, és élvezetből eszi, issza, akkor egészségére. Csak kényszerből ne tolja le a torkán, ha nem ízlik neki, mert "kell az edzéshez", és ne onnan vegyen ki rá pénzt, ahonnan nem kéne. Bár ez utóbbi nem rám tartozik, viszont a környezetéből válthat ki ellenérzéseket.

Én is szedek kiegészítőket, sokat kísérleteztem, volt, amelyiktől rosszul is lettem (2 napig hánytam, mert nem tudtam egy allergiámról, és megmérgeztem magam tulajdonképpen). Nyilván ekkoriban kaptam én is az ívet. Most már nem, mert minimálisan költök rá, és tudom, mi az, amire szükségem van, és nem is öl meg.

2020. jan. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
"Nem mindegy nektek, ki mire költi a pénzét?" Azt sem tudom ki vagy...:DD
2020. jan. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyokbellenük, használom is őket ha indokolt, de az étrendkiegészítő pontosan az. Kiegészítő. Egy mankós és jobb minél kevésbé hagyatkozni rájuk.
2020. jan. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Nekem csak az zavar, hogy az emberek sokszor az energiájuk 90%át olyan dologra használják, amik csak az eredmény 10%át hozzák.


Ebbe bele tartozik a táplálékkiegészítők is, mert azok csak akkor érzek akármit is ha van egy normális táplálkozás mögötte.


Pl.: Ez adott terméktől függ, de mondjuk hogy van 1 adagban 20g fehérje, ami egy hihető adag.


Ezzel az ég világon semmit sem ér az adott illető ha 250g fehérjét kéne bevinnije maximum akkor ha normális táplálkozás mellett csinálja.


Amit garantálok hogy a konditeremben az emberek nagyrészének, sőt azt is mondanám hogy (persze hasraütés szerűen) hogy a 95%uknak nincs, mégis kb mindenki használ téplálékkiegészítőket sokszor úgy hogy amúgy semmiben sem segíti őket.


Szóval engem nem érdekli ki mire költi a pénzét, csak zavar ha valaki hülyén viselkedik és még racionalizálja is magának a viselkedést annyira hogy ha szólok akkor ő húzza fel magát.


Engem csak ez zavar.

2020. jan. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok ellene, de sokszor feleslegesek és az emberek nem kezelik a helyén. Csodaszerként tekintenek rá és várják a hatalmas változást, miközben ez is csak kaja, ha a fehérjénél maradunk, mint példa.
2020. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25g fehérje pótlására használom a fehérjeturmixot amikor épp nincs mit enni vagy nincs időm főzni. Nem kell túlmisztifikálni a dolgot...
2020. jan. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Talán a segítő szándék...? :)
2020. jan. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
A fehérjének, bcaanak meg a gyors chnak szerintem van értelme, de miután én éveket leedzettem úgy hogy szinte az összes boltban kapható (scitec) tápkieg szinte az összes kombinációját próbáltam, azt hiszem beszélhetek tapasztalatból hogy kidobott pénz a nagy része. Nem mondom hogy nem ér semmit, de nem annyit mint amennyit várna tőlük az ember, pláne amennyiért árulják. Azt pl senki ne gondolja hogy azok akit reklámozzák a tápkiegek miatt néznek ki úgy ahogy. Persze ők megkapják ingyen a szponzortól, és azt hitetik el az emberekkel hogy mennyire nagyon fontos 8 különböző fehérjét szedni meg a többi vackot. Az az érdekük hogy minél többen vegyenek az általuk forgalmazott márkákból, én leginkább ezért vagyok a tápkiegek ellen. Mert hülyének nézik az embereket. Én inkább kokszot veszek, árban kb ugyanott vagyok de azok legalább tényleg látványos változást eredményeznek
2020. jan. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ellenük, jó magam is több millió ft-ot költöttem már el étrendkiegre. Csupán azért mondom el a véleményem sokszor, hogy a helyén kezelje az illető a dolgokat, mivel nem csodaszerek, nem ezektől fognak fejlődni, vagy holtponton átesni. Jobb tisztában lenni a dolgokkal, mint csalódni.
2020. jan. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!