Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tehetnék a gynom ellen?

Mit tehetnék a gynom ellen?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, nem kokszoltam, még is ilyen aranyos kis "hegyes" mellem(csöcsöm) van, nyilván nem durva, de ez pont elég ahhoz hogy engem zavarjon. 172cm mellé 77-78kilo vagyok. Nem gondolnám magam annyira dagadtnak hogy amiatt legyen. Meg nyilván ez valójában nem gyno, azért írtam hátha többen kattintotok.
2020. jan. 15. 21:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Végső megoldás egy diéta lenne még az előtt, mielőtt feltomegeltem volna nornalisan?
2020. jan. 15. 21:26
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ilyen a formád, ennyi. De ha leszálkásítasz, talán lelapul.

20F

2020. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
illetve a dokival, háziorvosoddal nézesd meg, esetleg kérjetek egy hormon panelt, ha úgy van, nehogy kiderüljön h túl magas az ösztogén szinted, mert tartóssá válhat. Remélem nem ijesztettelek meg nagyon :D
2020. jan. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Javíts az étrendeden és próbálj valamennyit szálkásodni. Ha nem javul, esetleg próbálkozhatsz csalángyökérrel, fokhagyma kapszulával, kurkuminnal vagy hasonlókkal.
2020. jan. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mulik akkor csak mutet
2020. jan. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha gyno lenne akkor nem csak hegyes lenne a melled hanem érzékeny is (fájna). Amúgy pedig ha gyno, akkor próbáld ki a proviront, letrozole-t, arimidexet, végső soron pedig műttesd ki
2020. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!