Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem hiszik el?

Miért nem hiszik el?

Figyelt kérdés

Sziasztok, skinny-fat testalkatom volt/van, 15 éves koromban kezdtem el edzegetnj, először csak saját tetsullyal.

Tavaly nyáron leszálkásitottam, +sokat is nyultam,illetve boxolok, úgyhogy 185centi mellé 69-70kilo lettem.

Elhatároztam hogy tömegelni fogok, de nem SZEDEK SEMMIT. Konditerembe járok jelenleg, a box kicsit szünetel, kb +5kilonal járok, és anyámék(max respect nekik tenyleg minden téren)szerint szedek valami szert és felfújt vagyok.



Ugyanúgy van még ér a hasamon, ha bedurranok a hátamon is, szóval nem ilyen vizes szar vagyok, de már eskü rosszul érzem magam hogy ezt gondolják rolam. Mit kéne tennem? Állandóan vitazzak velük?


2020. jan. 20. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó sz*r szüleid vannak már bocs. Én 13évesen kezdtem és mindenbe támogattak, utánnanéztek a fehérjének is és nem ugattak bele mint a többi szülő, nem bírsz mit csinálni, ha ilyen buták nem lehet mit csinálni.
2020. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Jo vekony lehetsz ha 74-5 kilo vagy 185 centi letedre. Nem tudom, mit hisznek a szuleid, csoda, hogy elhiszik, hogy edzeni jarsz ha ilyen vekony vagy...
2020. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni kell 2., ez nem mondd semmit.
2020. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd figyelmen kívül.

Nekünk anno a MATEK tanárunk hitte azt a táplálékkiegészítőkre hogy szteroid.

2020. jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne vitázz velük,az ugyse ér semmit.

Ha értelmes őseid vannak,akkor megértik.

Ezt én úgy érném el,hogy például megkérném őket,hogy nyugodt körülmények között,rád figyelve hallgassonak meg.

Nem mikor muter épp mosogat,vagy az öreg a műhelyben a kocsi alatt káromkodik!!Hanem csak rád szánva,leülve maradjanak csendben,mig beszélsz.

Magyarázd el nekik,hogy az edzéssel mit lehet elérni normális táplálkozással mennyit lehet gyarapodni stb.

Ha ez megvan,akkor világossá válik talán nekik,hogy amit látnak,az nem más,mint reális,szerek nélküli izomfejlődés,testsúlygyarapodás.És akkor békén hagynak.Még az is lehet,hogy támogatnak ,segítenek,és örülnek,hogy nem egy szakadt gebe a gyerekük,és a kocsma helyett valami hasznosat csinál.

2020. jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Se tapasztalatuk, se tudásuk nincs a téren. Rengetegen állnak úgy hozzá "nekem nem megy, úgyhogy ő biztos sued valamit". Ilyennel nem is érdwmwa vitázni, mert csak azt hiszi el, amit akar. Engedd el a füled mellett, mejd megunják.
2020. jan. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
muti meg magad foton milyen vagy
2020. jan. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Edzes...gyere ide csipkerozsika..
2020. jan. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, neked mi bajod van?xd
2020. jan. 29. 20:47
 10/11 A kérdező kommentje:
Kis Update: most 80 kg-nál jarok, ugy látszik a felszedett tömeg egyenesen arányos anyámék konzervatív viselkedésének gyakoriságábval:)
2020. jan. 29. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!