Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kondizás, testépítés miként...

MOP4 kérdése:

A kondizás, testépítés miként hat az egyén személyiségére?

Figyelt kérdés
A kondizásnak nem a fizikai, hanem a szellemi fejlődésre való hatására lennék kíváncsi. Jöhetnek általános igazságok, személyes tapasztalatok, meg minden más releváns információ. Köszi :)

2020. jan. 23. 22:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
# 7 Nagyon durván általánosítasz.
2020. jan. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Valoban, a matematikus doktorok közül tényleg nem kondiznak túl sokan.


Egy jogi PhD doktor

2020. jan. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én is edzettem jó ideig... sajnos elszáll az egód még ha nem is mondják ki(hiszen rengetek munka van benne miért ne szállna el), abba is hagytam. Elegem volt már, hogy mindenkivel össze kell hasonlítani magam, meg az érzésből ha nem megyek egy napot akkor baj lesz mert elveszítem a kilókat. Meg abból is hogy bármennyire sokat edzel mindig lesz egy szteroidos aki nagyobb fele annyi munkával.... Most már csak szinten tartom magam, nem vagyok kigyúrva nem vagyok vézna se.
2020. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
De miért hasonlítsam magam roidos arcokhoz?
2020. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!