Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kondizás, testépítés miként...

MOP4 kérdése:

A kondizás, testépítés miként hat az egyén személyiségére?

Figyelt kérdés
A kondizásnak nem a fizikai, hanem a szellemi fejlődésre való hatására lennék kíváncsi. Jöhetnek általános igazságok, személyes tapasztalatok, meg minden más releváns információ. Köszi :)

2020. jan. 23. 22:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit magabiztosabb leszel tőle
2020. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Magabiztosabb leszel, szocializalodsz, megismersz sok uj embert. Egy stresszes nap utan jo levezetes. Edzes utan tok jol erzed magad.
2020. jan. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

Egyértelműen pozitívan.


Még egyetem alatt edzettem, eleinte csak haverok dicsértek meg, utána már ismeretlenek is, lányok is. Barátnőm is akkor volt leghosszabb ideig. Általánosságban magabiztosabb voltam, nem önbizaloban dús, de nem is visszahúzódó.

2020. jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szellemi fejlődés ?!

20+20 az 60.

Miért ?

Mert a rúd 20!


Viccet félre téve én nem lettem egyáltalán magabiztosabb.

De rendszeresség időre főzés-edzés stb segített nekem hogy hozzászokjak a dolgozó élethez.

2020. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Rendszerezettségre, önfegyelmre, akaraterőre, kitartásra és a stressztűrő képességre lehet pozitív befolyással.
2020. jan. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Növeli az önbizalmat,férfiként engem jobban férfinak kezelnek(mivel előtte duci voltam)

Növeli a kitartást,viszont lehet árnyoldala is,könnyen elszállhat magától az ember,mondjuk ez emberfüggő is.

2020. jan. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább saját tapasztalatokat osztanék meg. Lehetnek pozitív hatásai, hogy nő az önbizalmad stb. Ez segíthet csajozásban meg egyéb téren is. Viszont sok negatív is lehet, sok gyúrós egy önimádó paraszt, akiknek a fő eredményük az életben, hogy mekkora a karjuk pl. A legokosabb ember akit ismerek, egy doktor matematikus ő például pont leszarja a kondizást és a legtöbb diplomás értelmiségi ismerősöm is. Én magam is gyúrok de a gyúrósokat alapjáraton nem kedvelem. Láttam általánosban finom fogalmazással segg buta cigány gyereket, aki már egy csomószor megbukott de nagy boldogan feszített facebookon meg a tornateremben. Nem baj, hogy buta, hogy megbukott, legalább ő gyúr és izmos. Az kárpótolja az eszet. És ez nem olyan egyedi eset. Nem egyszer láttam már nem túl intelligens embereket örömmel feszengeni. Szerintem kevés értelmes ember űzi ezt a sportot % ban.
2020. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Magabiztosság legfőképp, valamint jól mutatsz, férfiasabban érzed magad, árny oldala hogy ha kox is van lehet bekattansz es te is kirakod az asszonyt a két gyerekkel az utcara mint egyik ismerősöm 1 hónapja...


Egyébként azt még hozzáfűzném lehet a látszat jó, de egy éles helyzetben ha belédkötnek lehet ne fogsz fagyni és semmit nem fog érni hogy izmos vagy. Az emberi reakciót nem lehet vagy csak nehezen befolyásolni. Általában ösztönből cselekszik az ember és attól hogy izmos valaki, belül lehet nyuszi és forditva is igaz ha valaki 60-70kg és nem nagydarab csak szálkás rád ver olyat hogy becsúszol a sámli alá :)

2020. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Nekem önbizalmat adott :)

20f

2020. jan. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

..."sok gyúrós egy önimádó paraszt, akiknek a fő eredményük az életben, hogy mekkora a karjuk "


A "sok" milyen meghatározható mennyiség?

Csináltál felmérést,statisztikát?


Sok olyan,mint te ,előítéletes.

Sok agytröszt feleségét,kigyúrt,izmos srácok döngetik meg.

Sok nő nem arra kíváncsi,hogy integrálszámításokat tudsz e végezni,vagy nem.


Hogy tetszik?

Vagy ez is előítéletesség?

2020. jan. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!