Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Budapesten melyik konditermekb...

Budapesten melyik konditermekben ingyenes az 1 belépés?

Figyelt kérdés
Most költöztem fel Pestre és szeretném a számomra leidálisabb termet megtalálni.

#konditerem #fittnes terem
2020. jan. 26. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

hát ilyet még nem láttam

de ha elmész valahova és megmondod a pultosnak hogy vakon nem szeretnél bérletet venni, és először körbenéznél hogy mi van a kondiban, szerintem nem fog nagyon problémázni

2020. jan. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

pl ez

[link]

2020. jan. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ment a pipa, válasznak megfelelően mindenkinek!
2020. jan. 26. 19:55
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos onnan 4 napja nem reagálnak a jelentkezésemre
2020. jan. 27. 10:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Gym Suleiman kispesten
2020. jan. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az osszes Life 1 (regen Gilda Max), Smart Fitnessbe is van, de oda be kell jelentkezni.
2020. jan. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legjobb ha odamész a recepcióra és megkéred őket, hogy mutasság meg a termet, hogy pontosan milyen felszereltségű, mert új vagy.


Szerintem az esetek 90%ában körbevezetnek, vagy beengednek.


Amúgy ingyenes belépőről nem hallottam nagyon első alkalommal.


Hollandiában Deventerben egy kis konditeremben amikor elsőnek mentem ingyenes volt, de azóta nem találkoztam vele.


A Life1-et láttam előző kommentben. Ott is azt hiszem csak kedvezményes jegy van első alkalomkor.

2020. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6os vagyok, itt allok a vacin a hirdetoblaval szemben es a life 1 vaci ut 35 az elso latogatas ingyenes, mert most nyilt pl. De lehet a tobbiben cwak kedvezmenyes valoban.
2020. jan. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!