Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a rendeltetése/célja a...

Quatermain kérdése:

Mi a rendeltetése/célja a konditermekben található tükröknek?

Figyelt kérdés
Mindegyikben található és többet használják, mint az eszközöket. Ez miért van?
2019. júl. 18. 05:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Deadliftnél ha technikázol, tudod csekkolni oldalról a kezdőpozíciót. Ha be van durranva a karod, tudod nézegetni. Ha akarsz figyelni valakit, de nem direktbe ortó módon, tükrön keresztül diplomatikusabban megteheted.


Guggolni én is tükör nélkül szeretek, de szerintem tükörrel is lehet, annyira nem para.

2019. júl. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Hogy az emberek belebámulhassanak. Ez az esetek 45.81%-ban az önimádatot jelenti, 53.25%-ban a csajok sggének a stírölését. A fennmaradó 0.94%-ban pedig azt, hogy nézhessék, hogy helyesen végzik-e a gyakorlatokat (pl szimmetrikusan emelik-e a súlyokat stb)
2019. júl. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

#2


Elég optimista becslés az a 0.94%

2019. júl. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen. De max 0.94%-ot tévedtem :)
2019. júl. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
:D
2019. júl. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet nézni a csajok seggét.
2019. júl. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te kérdező vettél már kocsit, hogy végre legyen nőd? Vegyél egyet, vagy neked tényleg arra lesz csak jó a tükör a teremben, hogy bambuld a csajok seggét és álmodozz...
2019. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!