Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem naturál testépítők mennyir...

Nem naturál testépítők mennyire tudnak egyszerre zsírt leadni és izmot építeni?

Figyelt kérdés
Én naturál sportoló vagyok sose kokszoltam de érdekel a téma. Tehát tegyük fel, hogy valakin van 10-15 kiló fölösleg. Le szeretné adni. Mondjuk elkezd szedni pajzsmirigyhormont, hogy gyorsabban égjen a zsír és mellé erős anabolikus szteroidokat használ, mondjuk tesztoszteront meg még valamit. Akkor meg tudja csinálni, hogy leadja a fölösleges 10-15 kilót és közben feljön egy pár kiló izom is? Vagy más kombinációval lehetséges ez? Vagy ha teljesen máshogy néz ki a dolog akkor milyen cuccal vagy kombóval lehet és milyen hatékonysággal kivitelezhető a dolog? Mármint, hogy a zsírégetés mellet jöjjön fel érezhető izomtömeg is. Vagy cuccal is az izomvesztés minimalizálása a cél?

2020. febr. 3. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
En ugy hallottam hogy ha megfelelo kombot hasznal valaki akkor ez lehetseges, de nem tudom hogy mit mert nem vagyok benne jartas
2020. febr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez (10-15kg le, 2-5kg fel) nem kell kox, naturban is meg tudod csinalni ha figyelsz az inzulinszintedre.
2020. febr. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

- Nem túl szélsőséges kalóriadeficit

- Relatív kiegyensúlyozott vércukor/inzulinszint.

- Megfelelő fehérjebevitel

- Súlyzós edzés, progresszív túlterheléssel.


Ha ezek megvannak, akkor megy egyszerre a kettő.

2020. febr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Függ attól is, hogy milyen szinten vagy. Nekem az első kúrám 150 mg tesztoszteron volt hetente, semmi más. 20 kilót erősödtem alapgyakorlatokban egy 3 hónapos kúra alatt és izom is jött fel bőven úgy, hogy kalóriadeficitben voltam, buliztam egész nyáron és közel sem volt tökéletes se az étrendem, se az edzésem. Naturálban meg tökéletes edzéssel, étkezéssel és életvitellel sem tudtam ezt hozni. És ez csak 150 mg tesztoszteron volt. 😂 De ettől senki ne kapjon kedvet hozzá, mert ennek ára van, és az egészségeddel fizetsz.
2020. febr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%

A pajzsmirigyhormonos pelda rossz, az erosen katabolikus, izom is menni fog.

Magasabb dozisu trennel lehet, vagy novivel, semmi massal. Minden mas esetben csak a testzsir% csokkenese lesz, nem zsirvesztes, ami pedig azert van, mert tobb izom jon fel, mint zsir, de mindegyik jon fel.

2020. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha évek óta nyomod nagy dózisokban, nyilván már nem olyan, mintha az első kúrádat csinálnád. A derekam egyre kissebb volt, miközben a mellbőségem, karom, combom nőtt. És ez 150 mg tesztoszterontól.
2020. febr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!