Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak nekem elég 1g/tskg...

Csak nekem elég 1g/tskg fehérje naponta?

Figyelt kérdés
Nem szoktam sok fehérjét enni, max 80-100gramm/nap. 5 éve csinálom így és mindenbe rendesen fejlődök, múlt héten jött fel a 210kg felhúzás.
2020. febr. 4. 21:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%

A ketto nem fugg ossze. Attol, hogy kevesebb feherjet fogyasztasz meg lehetsz eros. Nagy izomtomeged viszont nem lesz.

Jar hozzank a terembe is egy versenyzo srac, lehet kb 65-70kg, egyaltalan nem figyel a kajara, 170-80 korul huz fel, de a combja nincs akkora mint a karom. Egy ido utan persze az ero fejleszteseben is gatolni fog, mert nem lehet a vegtelensegig erositeni egy izomzatot.

2020. febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy pont emiatt nem növekednek az izmaim? Én se figyelek annyira kajára. Vagyis a minőségére igen, de a mennyiségére és az összetételére nem igazán. Az erőm évről évre gyarapszik.. de a méreteim stagnálnak. Nekem is 200 környékén lehet a felhúzásom és a guggolásom.. De a combom kb mint egy etióp maratonistáé futás előtt.
2020. febr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
En kulsora is latom a fejlodest, natural maxnal lehetek
2020. febr. 4. 22:55
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Natural maxot fullos kajaval es edzessel sem ersz el 5 ev alatt, hidd el a kozeleben sem vagy, akarmilyen csodagenetikad van.
2020. febr. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent nem azt irtam, hogy nem lesz fejlodes, ha megegyszer elolvasod, hanem azt, hogy nagy izomtomeged nem lesz. Egy ideig fejlodsz, amig a feherjeszuksegletednel tobbet fogyasztasz, utana pedig megallsz a fejlodesben, mert csak fenntartasra lesz eleg ez a mennyiseg.
2020. febr. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Natur max. legalabb 10 de inkabb 15 ev edzes jo kajaval. 5 ev alatt csak megkozeliteni lehet, ott mar van egy keped arrol, hogy mi az ami elerheto.

Koslayer azt probalja elmondani, hogy az alacsony feherjebevitel egy ido utan biztosan korlatozo tenyezo lesz. Napi 80-100g feherjebevitellel meg azt a szintet sem lehet elerni, ahonnan mar lathatoak, kovetkeztethetok a maximalis fizikum es eroszint kepei, szamai. Emeld fel duplajara a feherjet, es nezd meg hol tartasz 2-3 ev mulva. Valoszinuleg elered azt, amire eddig azt hitted hogy a maxod lehet.

2020. febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Én értem amit mondtok, de cáfolom. Nem fogok képet kitenni de elég nagy az izomtömegem ezek ellenére is és nincs értelme jelenleg több fehérjét ennem. És nem hiszem hogy 5 év alatt nem lassúlt volna le nagyon a folyamat, 5 év alatt jó sok mindent megtanultam, nem azért tettem fel a kérdést hogy választ kapjak, csak hogy mások hogy állnak ezzel a dologgal.
2020. febr. 5. 14:37
 8/24 A kérdező kommentje:
Bocs, kicsit rosszul fogalmaztam. Szóval nem azért tettem fel a kérdést mert elvagyok akadva, vagy valami ilyesmi, hanem kíváncsiságból hogy mások hogy állnak ezzel a dologgal. 5év alatt eddig elég volt ez a mennyiség, nem hiszem hogy ezután gond lenne vele.
2020. febr. 5. 14:43
 9/24 anonim ***** válasza:

Értjük mi is.

Igen!Te különleges vagy!A többi 99,99% emer sehol sincs melletted!

Te vagy a kivétel,aki a biológia,a hipertrófia, fiziológia törvényszerüségeit megcáfolva, fele annyi tápanyaggal egy csodálatos testalkatot építettél fel!

2020. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rosszul számolsz.


Meg az is lehet, hogy már 260-nal húznál fel, ha a fehérje meglenne.

2020. febr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!