Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha holnaptól betiltanák a...

Ha holnaptól betiltanák a konditermeket, de helyette biztositanák, hogy követ törni, meg fát vágni lehetne menni alternativaként, te mennél, vagy inkább abbahagynád az edzést?

Figyelt kérdés

2020. febr. 12. 13:37
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
nem kekeckedésből kérdezem, én is kondizom, csak érdekelne, ki hogyan állna egy ilyen szituációhoz...
2020. febr. 12. 13:50
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
itthon edzek, nem érdekelne
2020. febr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Jó, mindenfajta súlyzós és saját testsúlyos edzést betiltanának.


Vagy kőtörés/favágás, vagy punnyadás lenne a két opció.


Ne kerüld meg a kérdést, ha már válaszolsz. :D

2020. febr. 12. 13:56
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Akkor illegálisan edzenék itthon, mármint én.
2020. febr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Jó, játszhatunk igy is... :D


Akkor tegük fel, a halálbüntetést is bevezetnék, és ha elkapnának illegális otthoni edzésért, felakasztanának érte.


Tehát punnyadás, kőfejtés/favágás, vagy illegális edzésért akasztás lenne a három opció

2020. febr. 12. 14:04
 6/22 A kérdező kommentje:
mit lépsz?
2020. febr. 12. 14:04
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

Mégis hogy kapnának el otthon, a négy fal között? Mivel bizonyítanák, hogy edzettem? (Nyilván nem tartok otthon súlyzókat, saját testsúlyos edzést végzek.)


Annyira életszerűtlen a kérdés, hogy mást nem tudok válaszolni rá.

2020. febr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
igy már az, de az alap felvetés, amire kiváncsi lettem volna, nem volt az
2020. febr. 12. 14:10
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
Az alapfeltevésre az a válaszom, hogy addig nem választanék, amíg nem vagy rákényszerítve. De ha ilyen szintig beleszólnának az életembe, akkor valószínűleg otthon punnyadnék, mert élni sem volna kedvem egy ilyen világban.
2020. febr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
39%
Én is itthon szoktam edzeni, de nekem tetszene az ötlet. Sokkal többre tartom a kemény fizikai munkával felépített izomzatot, mint az otthoni/konditermi vasak emelgetését.
2020. febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!