Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha holnaptól betiltanák a...

Ha holnaptól betiltanák a konditermeket, de helyette biztositanák, hogy követ törni, meg fát vágni lehetne menni alternativaként, te mennél, vagy inkább abbahagynád az edzést?

Figyelt kérdés

2020. febr. 12. 13:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
#19 :) Jó gondolat, már felvetettem ugyanezt, talán éppen itt a gyakorin kérdeztem meg, hogy lehetne-e... és végül többen elmondták, hogy igazából akkora a vesztesége a rendszernek, hogy nincs túl sok értelme megalkotni.
2020. márc. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én nem kondizok sehol, meghallom a kondi szót a szivemhez kapok :D

De értem a kérdésed lényegét és a válaszom igen mennék oda ha nem lenne más alternatíva. Ugyanakkor mivel én nem kondizok így nem az én válaszomra voltál kíváncsi szóval az irreleváns.

Úgy gondolom az ilyen gyórós izomagyak azért is járnak konditerembe hogy ott páváskodjanak, beszélgessenek gyúrós dolgokról meg ilyesmi, hogy ebbe a légkörbe legyenek egymásközt. És szerintem nem menne egyik se.

2020. ápr. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!