Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Személyi edző fogadása hogyan?

Személyi edző fogadása hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni sportolni, súlyzós edzésre gondoltam, úgy hallottam, az a legjobb alakformáló megfelelő diétával (lány vagyok). Kinéztem a 4% Fitness termet, van 17 edző a honlapjukon. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan működik az edző fogadás, a honlapon nincs leírva. Beballagok egyik délután, és a recepcióstól segítséget kérek, remélve hogy hívnak egy épp ott lévő edzőt, vagy kezdjek el írni nekik egyesével, hogy vállalnának-e? Még sosem voltam konditeremben, és alapból elég gyáva vagyok, nem szeretnék beégni.

2020. febr. 16. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam a teremnek emailt. Elmondtam, hogy ki vagyok, mik a céljaim, kb. mit szeretnék, mikor érek rá.

Ők felhívtak, feltettek még pár kérdést, aztán azt mondták, ajánlanak egy kollégát, próbáljam ki, ha nem passzolunk, ajánlanak másikat.

Nekem nagyon bejött az ajánlott kolléga, nagyon jó edzéseket tart.

Egy másik lány, aki szintén jár edzeni, elment pár csoportos órára, aztán az egyik szimpatikus edzőt megkérdezte, hogy vállal-e személyi edzést is. Ez is egy módszer.

2020. febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2020. febr. 16. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!