Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lassíthatom a tejsavós...

Hogyan lassíthatom a tejsavós protein shake felszívódását?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


igen tudom fogyasszak kazeines proteint az eleve lassabban szívódik fel. Csak hogy nekem attól fáj a gyomrom mert tejérzékeny vagyok.

A tejsavóstól viszont egyáltalán nem fáj, csak ugyebár annak az a tulajdonsága hogy hamarabb szívódik fel, ami jó sok esetben.

Én éjszakára szeretnék fogyasztani tejsavóst de úgy, hogy az valahogy lassan szívódjon fel. Megoldható ez? Ha igen hogyan? Mivel keverjem meg?

Köszönöm.


2020. febr. 17. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Idd tejjel a fehérjét, vagy ha nem egyél mellé zabpelyhet, vagy valami jó rostosat.
2020. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

# 3/4

Ne félj kinősz belőle. Vagy nem, akkor meg így jártál.

2020. febr. 17. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Reméljük te növöd ki az értelmi fogyatékosságot!
2020. febr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én régen komoly szinten testépítettem (verseny) ma már csak hobbi. Kísérleteztem mennyit változik a forma fehérjeturmix elhagyása után, fél évig nem ittam, fényképet csináltam előtte közben utána, és azt kell mondjam igazából semmit se változtam😁
2020. febr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen folosleges ezen filozni kerdezo. Csak elveszel a reszletekben, semmi ertelme ilyen szinten szelektalni a feherjet. Egyebkent a koncentratum is tartalmaz kazeint, ha annyira fontosnak erzed a kazein bevitelt (nem fontos, a legrosszabb minosegu tejfeherje (ezert is lassu a felszivodasa), csak valahogy azt is el kell adni), igyal meg lefekves elott 1,5 vagy 2 adag koncentratumot es meg van oldva.
2020. febr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!