Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlatokat végeztek...

Milyen gyakorlatokat végeztek saját testsúlyos edzésnél?

Figyelt kérdés
Milyen gyakorlatokat végeztek otthon? Körübelül hány perces/órás egy edzésetek?
2020. febr. 24. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem 2 kb


youtube thenx kb mindent kimerit, kell egy 1,5meteres huzodkodo


es ketto 1,5meteres rud kb 1 meter magasan es majndme mindened megvan ami a calisthenicshez kell

2020. febr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felosztás nélkül: fekvőtámaszok (mellkasra, tricepszre, vállra), guggolások (sima, egylábas), húzódkodások, plankek (sima, oldalsó), hasprések/lábemelések.

Amit otthon nem tudok megoldani: vádli (ahhoz kb. a nyakamba kéne ültetni valakit), evezések.

Mindennel együtt másfél óra alatt végezni szoktam.

2020. febr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
+ kimaradt a hiperhajlítás, alacsony széken, a ruhásszekrény alá beakasztott sarokkal:)
2020. febr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fekvőtámasz, húzódzkodás, guggolás, tolódzkodás, lábemelés, szerintem ezek az alap gyakolatok.

Plusz emellé még híd variációi a hátra, bicepszhez használok különböző ellenállású gumiszalagokat (tudom ez már így nem tiszta calisthenics, de a bicepszet én nem tudom normálisan leedzeni saját testsúllyal), plank, igazából változó, 3-4 havonta variálom, én megunom, ha sokáig folyton ugyanazt csinálom.


Egy edzés kb. fél óra, de az intenzív. Ezt hetente 3-4 alkalommal. Nincs többre időm, de egyébként elég is. Szerintem totál felesleges két óráig szenveszteni magad, nem hiszem, hogy az utolsó fél óra bármit is hozzáad még.

2020. febr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én körübelül fél órát szoktam edzeni, egy héten 5-6 alkalommal. Hasat heti 4x szoktam edzeni. Az a problémám, hogy otthonra húzodzkodót/tolóckodót nem tudok

beszerezni(és sehol sincs lehetőségem gyakorolni, mert nincs olyan eszközöm/sw pálya). Lábat kb. 10 perc alatt letudom (egyszerűen unom a lábnapot és hamar lefáraszt). Igazából külön hát napot szoktam tartani, amit egész jól meg tudok edzeni, ezért tettem külön napba. Bicepsz,tricepsz,váll(vasárnap,szerda) - hát(hétfő,csütörtök) - láb(kedd,péntek).

Esetleg gyakorlatokat tudnátok mondani még?

2020. febr. 25. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!