Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most akkor tenyleg csak hizok?

Most akkor tenyleg csak hizok?

Figyelt kérdés

Most lesz 2 honapja hogy elkezdtem ujra edzeni elotte is neha neha foci mellett jartam edzeni de az nem ugyan az volt. Tobb mint egy eve hogy abbahagytam akkor volt 62 kg utana az ido elteltevel lettem 66-67

Most pedig hogy edzek 71-72 kg vagyok az etrendem rendben van

De edesanyam a minap megszolt hogy miert csak 1-.1,5 vagyok a teremben mondom mert ennyi epp eleg ehez a sporthoz. Azt mondja nekem reggeltol estig ott kene lennem mondom persze 😃

Es ami eleg szarul esett hogy van egy kis hasam es uszogumim nem kell itt nagyra gondolni es megszolta hogy csak hizok nem izmosodok pedig a karom is nott es erosebb is vagyok nyilvan fejlodok csak zavar a hasam szerintetek? 175 cm 71-72 kg vagyok felszeretnek menni olyan 77-78 ig utana szalkasitani


2020. febr. 25. 15:02
 1/8 A kérdező kommentje:
“Milyen regota jarsz es csak hizol” 🤦🏽‍♂️🤦🏽‍♂️🤦🏽‍♂️
2020. febr. 25. 15:09
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg izmot is szedtél fel. Kérdés mit eszel?
2020. febr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Többnyire husokat
2020. febr. 25. 15:20
 4/8 A kérdező kommentje:
Abbol is szinte mindig csirkemellet
2020. febr. 25. 15:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen. Ennyi. Te tudod, hogy ez nem igaz és ez a lényeg. Érd el a célodat és majd leszálkásítasz (de azt se miatta, ha nem akarod, akkor nem).

Eleve ha erősödtél, akkor fejlődtél. 2 hónap alatt meg nyilván nem annyira látszódik. Nem is értem mit vár el. Csak persze aki nem ért hozzá, azok adják az ilyesmi beszólásokat (biztosan lesz még tőle is és mástól is. Kissé szarul eshet, de nem igaz. Általában azok mondják, akik vagy nem értenek hozzá vagy féltékenyek vagy saját magukkal van bajuk, ezért próbálják másnál a hibát keresni.)


Ne érdekeljen. Sok sikert a céljaidhoz!

2020. febr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2020. febr. 25. 15:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd egy év múlva ha 80 kg leszel kevesebb zsírral, térjetek vissza a témára. :) Had mondja, hallgasd meg, majd egyszer észreveszi a változást, többi ne érdekeljen.
2020. febr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2020. febr. 25. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!