Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen rövid idő alatt, hogy...

Ilyen rövid idő alatt, hogy tudott megvastagodni a combom?

Figyelt kérdés

Még csak 2 hónapja végzek súlyzós edzéseket, nem használok azért nagy súlyokat.

Korábban sose sportoltam, 176 cm 62 kg vagyok, sajnos a centiket nem mértem.


Mikor elkezdtem 57 kg voltam, de akkor le voltam fogyva betegség miatt és semmit sem ettem..

Étrendemen változtattam, azzal nekem hinném gond lenne.


A sárga kapszula könyvben említ olyat, hogy lehet úgy tűnhet vastagodott de nem is így van. Bár szeretnék kerek feneket de a combomon is meglátszik és így nem tetszik..


Más is volt így??



2020. febr. 27. 06:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Na akkor elmondom neked, hogy mi a helyzet, hogy tisztán láss. Soha nem építhet egy nő 2 hónap alatt túl nagy izmokat kivéve ha valami brutális doppingszer kúrát csinál. Ha nem doppingol valaki az én szememben sose lesz túl izmos. Érted évek alatt sem. Amit te 2 hónap alatt izmosodhattál az semmi. És még valami ha kiragadsz egy izmot ami hogyhogynem a segged mi más is lenne? Akkor te nem vagy igazi sportoló. Aki csak seggre akar edzeni másra nem az csak divatgyúrós nem komoly sportoló. Értem én, hogy a pasik arra izgulnak a legjobban de azért nem csak arra kell edzeni. Nem csak azért edzünk, hogy a másik izguljon a testünkre. Amúgy nekem bejön az izmos comb férfiként szóval a helyedben nem félnék ettől.
2020. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.


Természetesen nem csak fenék-re edzem, minden testrészre,felolsztom.

2020. febr. 29. 07:29
 13/13 A kérdező kommentje:
*felosztom
2020. febr. 29. 07:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!