Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen rövid idő alatt, hogy...

Ilyen rövid idő alatt, hogy tudott megvastagodni a combom?

Figyelt kérdés

Még csak 2 hónapja végzek súlyzós edzéseket, nem használok azért nagy súlyokat.

Korábban sose sportoltam, 176 cm 62 kg vagyok, sajnos a centiket nem mértem.


Mikor elkezdtem 57 kg voltam, de akkor le voltam fogyva betegség miatt és semmit sem ettem..

Étrendemen változtattam, azzal nekem hinném gond lenne.


A sárga kapszula könyvben említ olyat, hogy lehet úgy tűnhet vastagodott de nem is így van. Bár szeretnék kerek feneket de a combomon is meglátszik és így nem tetszik..


Más is volt így??



2020. febr. 27. 06:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Biztos nagyon vastag combod lehet 60 kilósan😂
2020. febr. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap alatt minimális változás lehet hogy látszik
2020. febr. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
A kérdező azt várja hogy valaki felfedezze ő a leendő Mr olimpikon😂
2020. febr. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Neked aztán jó megkeseredett életed lehet, mindenhova oda írsz valami bántó dolgot.

Inkább foglald el magad valami hasznossal, mert azzal, hogy ezt és hasonlókat írsz nem lesz boldogabb életed!

2020. febr. 27. 07:35
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Látom betalált😉😁
2020. febr. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
A futástól, bringázástól lesznek szép combjaid, a súlyzós ezdéstől megvastagodhat ez tény és genetika.
2020. febr. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha még nem sportoltál, az izmok először nagyon látványosan reagálnak általában a súlyzós edzésre. Teljesen normális, később kell kitartónak lenned mert egyre nehezebb lesz őket további növekedésre bírni. Figyelj az étkezésre és időről-időre variáld a gyakorlatokat.
2020. febr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

1. 2 hónap alatt minimális változást láthatsz

2. "nem használok azért nagy súlyokat": hagyjuk

3. ha tömegelnél hosszabb ideig, akkor vastagabb lenne

4. "Bár szeretnék kerek feneket de a combomon is meglátszik és így nem tetszik": akkor felejtsd el az egészet

2020. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

176cm-re hogy lenne valaki lombrágó ???

Amugy meg hallgass rám, kislány: ha edzel és nem zsírosodsz, akkor bármennyire is keményen nyomod,soha nem lesz olyan vastag a combod, ami ne lenne szép !

Valószínűleg csak beképzeled magadnak amugy ezt a történetet.

Csak egy dolog segít ezen: mérni kell szépen és tényszerűen, az megmutatja pontosan, hogyan is változik ;)

2020. febr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod utolsó!!!


Igen magas vagyok, sajnos ez van nem tehetek róla, ez az illető mindenhova ír nekem valami bántó dolgot, kicsit felment a cukrom. Nagyon zavarhatja a magas emberek létezése vagy nem is tudom...

2020. febr. 28. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!