Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért isteníti mindenki Tyson...

Miért isteníti mindenki Tyson Fury-t?

Figyelt kérdés

A csávó köztudottan csaló hiszen szteroidokkal verte meg Klitschkót, ugyanakkor mint sportember sem állja meg a helyét hiszen drogfüggő volt. Jó eséllyel Wilder ellen is valamilyen szeren volt hisz akkora volt mint egy bika.

Mégis miért kajálja be mindenki ezt a mentális betegséggel küzdöttem baromságot, amikor valójában egy gátlástalan, tiszteletlen csaló?


2020. febr. 29. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik cuccol
2020. febr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én azért istenítem mert antiszemita.
2020. febr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mert ő nyert, azért


nekem sem kimondottan a kedvencem, Mike Tyson mellett eltörpül (nem magasságban) :D

2020. febr. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3


De doppingol, mekkora állat lett milyen állóképességgel. Az arca meg mint egy 50 éves. Egyértelmű

2020. febr. 29. 18:57
 5/8 anonim ***** válasza:

küldd már át azt a cikket ami arról szól hogy szteroidkészítményeket szedett! Elkerülte a figyelmemet. Egyébként a Klicskó elleni fizikumán sem látszott, hogy szed ilyet.

Nagyon kiváncsi vagyok, hogy mt kezd AJ-vel! Ott kaphat felütéseket, meg lefogni sem egyszerű Joshuát.

2020. febr. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5


Például itt. Klitschkot is szteroidok hatása alatt verte meg. Tudod ez egyetlen ok amiért nyer az a hülye gyors összevissza mozgása, amihez ekkora testnél már kell szteroid. Teljesen természetellenes a fürgesége.


[link]

2020. márc. 1. 10:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyiben segít a nandrolone a kardióban/kondícióban meg ütésállóságban. Úgy gondoltam, hogy inkább izomépítésben segít. Fury mindenesetre azt mondja, hogy kanvaddisznót ettek az unokatesójával. "Both men blamed the result on eating uncastrated wild boar."


Szerinted AJ meg Klitschko csak fehérjét meg Kreatint meg szabályos táplálékkiegészítőket ettek? Én nem tudom.


Wilderrel meg nem tudom mi történt. Mondjuk egy 120 kg-os csávo azért tud rendesen nyaklevest adni.

2020. márc. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt olvastad mar?.:


[link]

2020. márc. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!