Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Czibók László egy úriember és...

Czibók László egy úriember és hozzá képest Kathi Béla egy őrjöngő vadállat?

Figyelt kérdés
Volt régebben ez a Kathi Béla Train With Brain ügy amikor a srác a Béla csaját kritizálta de nem alpári módon hanem elmondta a véleményét. Kathi Béla meg elkezdte fenyegetni, hogy találkozzanak (nyilván ott is fenyíteni akarta vagy megverni). Ezzel szemben Czibók Lászlónak is sokan szólnak be, sőt valaki ráírt, hogy basznám a csajod de a Laci nem akar emiatt megverni senkit. Béla ezzel szemben amikor a nőjét kritizálta valaki azonnal azt hitte, hogy se őt se a nőjét nem szabad szidni és ő amúgy is a keményebb akkor nyugodtan fenyegetőzhet. Laci nem fenyegetőzik, ő ilyenkor is kulturált, nem az állatvilágban is ismert erőfölényét akarja kihasználni. Nekem Laci hozzáállása szimpatikus, nem úgy mint Béláé volt. A legtöbb testépítő tényleg nem is tud kulturáltan vitázni, csak gyere elém és megverlek szintű fenyegetésekhez ért? Tökre igaza volt TWb nek, hogy a Laci csaja kokszol és hogy 3 órás lábedzés nem jó. Erre Béla mit tudott? Gyere elém vagy én megyek hozzád. Ez ilyen lakótelepi cigány szintű dolog, hogy ha nézeteltérésünk van akkor találkozzunk és majd ott lerendezzük. Szerintem ez bizonyítja, hogy ez nem az ész sportja. Nem mintha valaha is az lett volna. Ti mit gondoltok erről?

2020. febr. 29. 22:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Mind a kettő surmók proli.
2020. febr. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%

Most a végére leszűrtél valami oltári nagy b..ságot.Nem az ész sportja.

Az ész sportja a sakk.

Mindenhol vannak mindenféle emberek.Hülyék is,meg nem hülyék.Te magad vezetted le Czibókon és Kathin, helyesen.

Nem értem mi a kérdés?

2020. márc. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az a kérdés második válaszoló, hogy ti is így látjátok e mint én.
2020. márc. 1. 22:02
 4/14 anonim ***** válasza:
38%

nem tudom, ez trollkérdés-e, de még viccnek is rossz, h Czibók úriember :D


Czibók egy egyszerű bunkó proli. Amikor egy tinisrác beszólt neki a facebookon, akkor megnézte a srác facebookját, majd videóban gúnyolódott rajta, ezen kívül barmoknak nevezte a trollokat meg durvábbakat is mondott róluk. Ja, és nem eygszer célzott rá, aki csúnyát ír az anyjáról (mondjuk én egy ilyet nem láttam), az álljon elé, és majd történik vmi.


Nekem Kathi meg Czibók is tipikus agyatlan, agresszív embernek tűnik.

egyébként jah, nekem is úgy tűnik, h a testépítők között több az agresszív, frusztrált ember.

2020. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem trollkodás. Czibók sokszor elmondta, hogy nem akarja megverni a nejki beszólókat. Kathi Béla viszont az első beszólót össze akarta verni. Még ha nem is úriember de Kathi Bélánál inkább az.
2020. márc. 2. 15:24
 6/14 anonim ***** válasza:
Tagadja.
2020. márc. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
0%
A cipok a magyar youtube legalja
2020. márc. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van kérdező, ahogy abban is, hogy nem az okosok sportja ez és sok köztük a frusztrált. Na de miért frusztráltak a kigyúrt testépítők? Miért vannak úgy kigyúrva? Mert a többség alacsony, én nem nagyon látok 2 méteres testépítőket. A többségük igenis kis törpe 160-170 centis, akik emiatt sok hátrányt szenvedtek el az életben a nők terén is, ezért kigyúrták magukat hogyha a magasságukon nem tudnak már változtatni, akkor legalább legyenek szélesebbek és ezzel kompenzálnak az életben.
2020. márc. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Még ha nem is úriember de Kathi Bélánál inkább az."


Jó, hát akkor inkább úriember, Béla úr. Így oké?


de nem tudom, most miért annyira fontos ez. Az egyik válaszolónak igaza van: Czibók a magyar youtube legalja.

Tartalmatlan, borzalmas minőségű videókat tölt fel naponta, minden témában baromságokat hord össze, és nekem úgy tűnik, elég könnyű felidegesíteni, valamint semmilyen kritikát sem fogad el.


Még egy csomó magyar kifejezést is rosszul használ, miközben próbál nagyon választékosnak tűnnik.


Iszonyúan gáz Czibók papa, tipikus nagy arcú, buta ember.

2020. márc. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
tűnni, nem tűnnik**
2020. márc. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!