Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen sportot válasszak?...

Milyen sportot válasszak? 23/F 69kg

Figyelt kérdés

Sziasztok!


23 éves srác vagyok, viszonylag vékony testalkattal (69kg). Régebben viszonylag aktívabban kondiztam haverral, szép eredményeket értem el magamhoz képest. Több év kihagyás után, újra szeretnék rendszeresen sportolni, azonban szeretnék valami mást is kipróbálni kondin kívül.


Olyan sportot szeretnék, ami rendesen megmozgat, akár csoportos órára is tudnék járni, viszont az ízületeket és gerincemet kímélné (enyhe gerincferdülésem van + lúdtalp). Hallottam kettlebellről, TRX-ről, nem tudom ezek mennyire lennének jók arra, hogy egy amatőr, akin kb. bármilyen testmozgás hamar meglátszik, fejlődjön. Érdekelne sajátsúlyos edzés is, azonban egyedül nem szeretném elkezdeni mert tartok attól, hogy belém rögzül valamilyen rossz mozdulat.


Ti mit ajánlanátok? Ha esetleg tudtok vmi konkrét helyet, ahol van olyan, amit szeretnék, azt is szívesen fogadom, Budapest IX. és XI. kerület ahol gyakran megforudlok meló és suli miatt.


Köszi előre is a segítséget


2020. márc. 10. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
sakk badmeg
2020. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó a kettlebell a TRX is. Sajáttestsúlyos gyakorlatok kivitelezése viszonylag egyszerű (a populáris gyakorlatoké), nem hiszem, hogy bármi rossz berögzülhet ha odafigyelsz.
2020. máj. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!