Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Life 1-be be lehet menni...

Life 1-be be lehet menni 18éves kor alatt?

Figyelt kérdés
Azt olvastam a házirendben, hogy csak személyi edzővel. Az lenne a kérdésem, hogy ezt mennyire veszik komolyan? Elkérik a személyit, vagy elég ha nem nézel ki 12nek?

2020. márc. 12. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Kötelező regisztrálni Life1-be honlapon, illetve az általuk megvett Gilda Max-okba is. Onnan tudni fogják a korord. Illetve ha nem otthon regisztrálsz, ott kell helyben, szvl ezt nem lehet megúszni.


A legtöbb teremben 14-16 éves kor felett lehet egyedül edzeni, szülő nélkül, ha ott nem engednek menj máshová, mert ez badarság. Arni 15 évesen már nyomta az ipart, és kb 15-16 éves kortól is nem káros a szervezetre. Én 23 vagyok, 18 éves korom előtt nem jártam Life1ben, így nem szóltak, nem tudom. Lehet, hogy nem veszik olyan komolyan, mert mondom full illogikus.

2020. márc. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!