Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Koronavírus idejében edzőtermi...

Koronavírus idejében edzőtermi edzés?

Figyelt kérdés

Menjek vagy ne menjek edzőterembe vírus idején?

Kis város és általában alig vannak a teremben.

Vagy inkább edzzek otthon?



2020. márc. 15. 15:26
 1/8 alletta válasza:
57%
szerintem otthon eddzél, biztonságosabb.
2020. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Tuti nem használnék olyan eszközöket, amiket előttem egy másik izzadó ember használt. Nem beszélve a zuhanyzókról.
2020. márc. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Ezen én is gondolkodom. Bár én csak a futópadot használom, szerintetek az is veszélyes lehet?
2020. márc. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Ne menj inkább otthon edzz.
2020. márc. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem is lehet kérdés: SEHOVA nem mozduljatok ki, ami nem életbevágóan fontos. A lecsoffadt izmokat vissza lehet hozni, a meghalt rokonokat nem. Csak teljes önfegyelemmel tudjuk mérsékelni a vírus terjedését.
2020. márc. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
En mar meg se vettem az uj berletemet, arra szamitok, hogy par napon belul bezarnak mindent, beleertve a termeket is. Akkor mar nem kell ezen gondolkozni, viszont en mar most se ajanlom.
2020. márc. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Ha egyedül élsz, egészséges vagy, a veszélyeztetett embertársaidat TELJESEN megtudod kímélni magadtól, még akkor is felmerül, hogy lehet, hogy te fertőzöl meg egy másik később tünetmentes hordozót, akinek nem lesz baja, de megfertőzi mondjuk a nagymamáját.


Nagyon nehéz döntés, tudom.Ha teheted, eddz otthon, felejtsd el, hogy majd hosszú futásokkal kompenzálsz, helyette inkább sprintelj, HIIT edzéseket folytass.

2020. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%

Ebben az időszakban szintentartás kulcsszóval otthon és külső streetworkoutos helyen sajáttestsúlyos edzést csinálok.


Plusz kiegészítésnek van itthon 50kg súlyom.


Szóval a láb edzésén kívül mindenre tudok alternatívát csinálni. Már most sem járok kodniterembe.


Utoljára kedden voltam.

2020. márc. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!