Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi lesz ha bezárnak a termek?...

Mi lesz ha bezárnak a termek? Ki hogy fogja megoldani az edzést?

Figyelt kérdés
Én előre félek, ha hónapokig nemfogok tudni leedzeni, akkor konkrétan kezdhetem majd előről azt ami az évek alatt felépítettem. Nektek mi a véleményetek?

2020. márc. 14. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Itt a falusi terem nem fog bezárni, nem aggódunk.

Igazából ki sem nyithatna, hiszen feketén dolgozik.

De a termek 99%-a be fog zárni ha úgy alakul a vírus.

2020. márc. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Én itthon edzek de már pesten sok terem bezárt
2020. márc. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%

attól függ mennyire súlyosodik el

egy ideig elleszek gumipántokkal meg testsúlyos gyakorlatokkal

de ha nagyon eldurvul a helyzet, veszek egy olimpiai rudat és néhány pár 20as tárcsát

2020. márc. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem aggodom, beszereztem par eszkozt.
2020. márc. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Saját testsúlyos gyakorlatokkal meg otthoni súlyzókkal bőven ki lehet bírni pár hónapot.
2020. márc. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
En mar meg se vettem az uj berletet, arra szamitok, h a jovo het folyaman minden bezar. Futni fogok es kondiparkba jarni. Az a baj, hogy en mar vagyok akkora, h ezek a sajat tedtsulyos edzesek meg se kottyannak nekem :/ gyartok otthon sulyokat, nem tudom... :/
2020. márc. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Hellmano ***** válasza:
76%
Befognak zárni ez nem kérdés. Szóval vagy otthon (persze sok embernek nincs otthon megfelelő eszköze) vagy tényleg kimész valami parkba ahol van pár eszköz legalább.
2020. márc. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Semmi eddig is itthon edzettem.
2020. márc. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Összetákolok pár "súlyzót" meg húzódzkodó rudat az itthoni rosszvasakból amit el akartam adni a cigányoknak :D


Ha erre nincs lehetőséged, keresnék street workout parkokat, vagy vennék vashulladékot mivel nagyságrendekkel olcsóbb mint a megmunkált tárcsa és súlyzórúd.Ne aggódj, 3-4 hét után kezd effektíve leépülni maga az izomszövet ha semmilyen terhelést nem kap.A járvány meg lecseng júniusra.

2020. márc. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Minél nagyobb az ellenállás, annál tovább fog tartani az fokozott intézkedés. Ezért érdemes beszerezni otthonra néhány súlyzót, tárcsákkal, egy pad szerű eszközt és egy húzódzkodó alkalmatosságot. Ezekkel le lehet edzeni szépen bármit. Nem lesz óriási súlyos guggolás vagy felhúzás, de oda se neki. Lehet kitörni 30-40 kilókkal. Vagy bolgár guggolni hasonló terheléssel. Ezek is oda vernek. Legalább színt kap a megszokott edzés, ami még ki is billenthet a stagnálásból.
2020. márc. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!