Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyit kell futni ahhoz hogy...

Mennyit kell futni ahhoz hogy leadjam a hasi feleslegemet?

Figyelt kérdés
ha mindennap 30-40 percet futok akkor az már jó? mellette ehetek bármit? a cukros dolgokon kívül vagy diéta is kell ha jól leakarom adni a hasi zsírt? ti hogyan csináljátok?

2020. márc. 17. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Napi 100 fekvőtámasz, 100 guggolás, 100 felülés, 10km futás.
2020. márc. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb kalóriát kell bevinni mint amennyit elfogyaszt a szervezeted. Számolgass.
2020. márc. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég lesz az minden második nap is. Nem ehetsz mellette bármit! Én maratonra való felkészülés alatt híztam öt kilót, úgyhogy a futás nem véd meg a hízástól.
2020. márc. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A 2-es helyesen mondja! Ez az alapja a fogyásnak.

A futás tök jó, de nem jelenti azt hogy az evést már kompenzáltad is vele. Azt szokták írni, hogy kb 70% evés és csak 30% a sport, ezen múlik minden.

2020. márc. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Látom kiemelted a kérdést, nem megy neked a matek. Nem hibáztatlak, sokaknak nehézséget okoz, szóval rendes leszek. Megmondom neked ,hogy mennyit kell futnod, csak cserébe te áruld már el nekem, hogy kg felesleges van, hány kiló vagy, meg a nemed. köszi
2020. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha alkatilag a szervezeted egy más testtömeggel van egyensúlyba, mint ami a nagykönyv és a tükör szerint idális lenne, akkor csinálhatsz bármit, nem fog lemenni. Persze ez is csak egy eshetőség, de erről itt elegánsan el szokott feledkezni mindenki.

Pedig sajnos van ilyen. Állandó orvosi diéta és mozgás mellett +8-12 kg-n érzi jól magát az én szervezetem is, ráadásul alacsony is vagyok, és emiatt sosem lett és lesz lapos hasam, bármit csinálok.


Jöhet a lepontozás.

2020. ápr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen választ vártál, nem igaz? Kifogást, hogy ne kelljen dolgozni a sikerért. Hogy az öledbe hulljon, vagy elmondhasd, hogy nem a te hibád, a genetikádé.


Halkan hozzátenném, hogy amit az utolsó írt, az fxság... A szervezet a semmiből nem állít elő energiát, pláne nem hízol a semmitől. Le akarsz fogyni? Dolgozz meg érte. Megkaptál minden infót, ami szükséges hozzá.


Felesleges kiemelgetned a kérdést.

2020. ápr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!