Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elítélitek azt aki konditeremb...

Elítélitek azt aki konditerembe megy ilyenkor?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ezen kívül semmi más kikapcsolódás nem igazán volt az életemben és most ez sincs. Tudok egy helyet, ahol nyitva van, de nem volt benn senki, én sem mertem bemenni. Ti hogy vélekedtek erről?
2020. márc. 18. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de én inkább nem megyek. Mondjuk ha ennyire fontos az életedben az edzés, akkor amúgy sem ártana felépíteni egy kis "otthoni edzőtermet".
2020. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó eséllyel lábon kifogod hordani ha el is kapod.Itt nem ez a probléma, hanem az, hogy akaratlanul is átadhatod egy immunhiányos vagy idős embernek a vírust aki ha nem is hal bele, de jó eséllyel komoly szövődményekkel kell számolnia.Tudom, elkaphatod bevásárlás közben is, de enni kell, ezt nem nagyon kerülheted ki.Edzőterembe viszont nem kell járni, nem beszélve arról, hogy alig van jobb hely ragályos kórságok továbbadására egy olyan zárt épületben, ahol eleve lihegő, izzadó emberek vannak a közeledben.


Székek lábával, téglával telerakott vödrökkel és két vascsővel sikerült lenyomnom ma egy komplett váll-mell-tricepsz edzést ami majdnem olyan keményre sikeredett mint egy konditermi edzés.Teljesen bedurrantam, sajog mindenem.A guggolásra is találtam alternatívát, egy lábas kitöréseket fogok csinálni a vödreimmel :D Mellette sprint meg a többi testrész.Légy kreatív.

2020. márc. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én inkább azt, akinek a tulajdona a terem és nem zárja be.

Aki odamegy, azt nem elítélem, inkább csak idiótának látom - bocsi.

Van annyi egyéb sport, amit lehet otthon, vagy emberektől elzárt helyen űzni...

2020. márc. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Én nem ítélem el egyáltalán, szerintem menj nyugodtan. Oda nem a veszélyeztetett réteg jár, és jellemzően figyel az egészségére a többség. Sokkal veszélyesebb például boltba menni, ott aztán mindenféle ember megfordul, akik gondolkodás nélkül végigtapogatnak mindent.
2020. márc. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!