Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó ez a push edzés?

Jó ez a push edzés?

Figyelt kérdés

Kicsi több,mint másfél éve edzek. Jelenleg push-pull-leg-push-pull-leg alapján.

Ez lenne:

-fekvenyomás: 4 sorozat

-mellről nyomás: 4 sorozat

-tolódzkodás: 4 sorozat

-oldal emelés: 4 sorozat

-koponyatörő: 3 sorozat


Mindent heti 2x edzek. Ti mit változtatnátok rajta?


Köszönöm előre is!



2020. márc. 21. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Neked jó? Mert akkor jó! :)

Mindenkinek más a jó.


Attól függ, mid fejlődik jobban, mid kevésbé.


Oldalemelés az váll? Bocsi, én nem pushpullban edzek, nem vágom mikor vállaztok. Vagy a tárogatásra gondolsz?

Mert én tuti úgy edzenék, hogy 1 gyakorlat nyomás, kövi gyakorlat valamiféle tárogatás és utána még 1 nyomás. Aztán trinyóra...hát ha elég a 2 gyakorlat, lehet elég, a nyomásoktól, de inkább 3 (én 4 gyakorlatot szoktam minden izomcsoportra adott napon alapesetben).


Amúgy a trinyók jók. Egyik a a hosszú-közepet edzi másik a közép-elülsőt kb.


23/F

2020. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazad van! :D Mindenkinek más,csak gondoltam megkérdezem,hátha kapok ötleteket.


Igen, az oldal emelés az váll. Tárogatáson gondolkoztam még, hogy beteszem,igazából nem is tudom, hogy miért nem tettem bele... Azért tettem így,ebben a sorrendben,mert az alapgyakorlatok már eleve nagyon leszívnak,utána izoláláson kívül mást nem tudnék csinálni nagyon.


Köszönöm! Ment a zöld. :)

2020. márc. 21. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, én ugyanígy csinálom, csak koponyatörőböl 4 sorozat, mellről nyomásból 3 sorozat. (Meg tolódzkodás helyett egykezes fekvenyomás)
2020. márc. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál! Ment a zöld!
2020. márc. 22. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!