Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akik most épp kúrában vannak,...

Akik most épp kúrában vannak, azok mit csinálnak így koronavírus idején?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy nyomják edzés nélkül is?

2020. márc. 20. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Muszáj nekik, egy kúrát nem lehet csak úgy félbehagyni. Amúgy edzeni még a jelenlegi körülmények között is lehet
2020. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Ha azt megfelelően levezetik miért nem?
2020. márc. 20. 21:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert a levezetés szakasz nem a pctvel kezdődik. Előtte fokozatosan csökkented a dózist hogy ne szakadj össze. Ha ezt kihagyod és egy baromi magas hormonszintet nullázod akkor nincs az a csoda hcg ami megmentené az addig megszerzett izmaid, sőt valószínűleg nagyon csúnyán beteszel magadnak.
2020. márc. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Így már értem. De nagyon sokan úgy csinálják, hogy hirtelen leálnak vele, aztán már megy is a ptc.
2020. márc. 20. 22:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Én megemeltem a tesztó szintet. Most hogy jön a vírus, keményebbnek kell lenni.
2020. márc. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont hogy a cucc gyengíti az immunrendszert. Minden évben benyaltam az influenzát amikor épp koxoltam, amúgy meg soha.
2020. márc. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akik okosak már kúra kezdetén megvettek mindent előre...

habár én most nem igazán kúráznék...ha véletlen begyullad valami fo.s cucc és vágni kell akkor szaladgálhatsz az ellátás után.

2020. márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha begyullad előbb utóbb felszívódik, mondjuk nekem volt olyan hogy több hónapig fájt és csomós maradt, igen főleg a sz@r anyag gyullad, na meg a vinyó, az mindig..
2020. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!