Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyek a legjobb kedvező árú...

Melyek a legjobb kedvező árú táplálékkiegészítők?

Figyelt kérdés

A jelenlegi helyzet végeztével szeretnék visszatérni a terembe egy hosszabb kihagyás után. Étkezésemből adódóan szükségem van plusz proteinre, amiből elvesztem a sok gyártó között. Sem Scitec, sem Biotech termékek nem győztek meg saját tapasztalat és mások véleményei alapján, olyan termékeket keresnék melyek hasonló árban tud biztosabb, akár jobb minőséget is. Ugyan így kreatint és multivitamint is szeretnék, de sajnos itt is elvesztem.


Tapasztalatokat, válaszokat előre is köszi!



2020. ápr. 2. 00:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Én Nutriversumos termékeket használok már nagyon rég óta több kg fehérjét vettem már tőlük nagyon szeretem csak ajánlani tudom. Multivitamint is szedek tőlük folyamatosan, kreatint még nem probaltam csak apum szedi.

Van koncentrátum,isolatum,és hidroizolatum fehérjéjük én már próbátam mindet de én mindig a whey prot veszem ez a sima koncentrátum imádom :)

2020. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!