Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki segítene gyorsan...

Noémi Gidofalvi kérdése:

Valaki segítene gyorsan hasról és combról lefogyni?

Figyelt kérdés
Kb 4 éve kezdodott az hogy nagyon meghiztam es nem vagyok megelégedve magammal. Van rajtam egy pár kiló felesleg ami nem hagy nyugodni. Nem tudok egy feszülős ruhát sem felvenni kiállo pocakom miatt.. Tavaly nyáron hamar megnyúltam de a hájam ugyan akkora maradt.Nagyon sokszor nekikeztem otthon tornázni de sohasem vállt be semmi és inkább abbahagytam.. Szeretnék magamra izmot rakni inkább, de azelőtt valahogyan le kellene fogynom. Nagyon szépen kérem, ha valaki tud segíteni írja le mivel lehetne jobb alakom.
2020. ápr. 7. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Helyi fogyás sajnos nincs. Tornázz otthon, Péntek Enikőre pl. Plusz próbálj egészségesen étkezni. :)
2020. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Segítek
2020. ápr. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A fogyás főleg a táplálkozáson múlik. Én eddig 10 kg fogytam most 170 cm vagyok 63 kg és lány de még akarok. Én is segítek ha tudok szívesen szóval írhatsz nyugodtan :)
2020. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!