Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azt hallottam, hogy a kazein...

Meliodas193739 kérdése:

Azt hallottam, hogy a kazein rákkeltő én most vettem egy tömegnövelőt és hát van benne kazein (nem nagy arányban) ez okozhat valami rákos elváltozást?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 9. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A hús is rákos ennyi erővel
2020. ápr. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Itt is a mértékletesség fontos, nyugodtan fogyaszd, de váltogasd ezeket az étrendkiegészítőket, és tartsd be az adagolási útmutatóban szereplő utasításokat.

Szerintem nem károsak.

2020. ápr. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Mindenről kiderült már , hogy rákkeltő , nem kell vele foglalkozni :D
2020. ápr. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Akkor linkelj egy hiteles tanulmányt arról, hogy a bogyós gyümölcsök rákkeltőek. Vagy a hüvelyesek. Arról fogsz találni, hogy küzdenek a rákos sejtek ellen.
2020. ápr. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 MadSeal ***** válasza:
Kis kreatinnal lehet ,,kompenzálni,,, mivel az meg a rákölő sejteket támogatja.
2020. ápr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaja,a hüvelyesek küzdenek a rákos sejtek ellen.. nincs több kérdésem XD

Elárulok valamit, az,hogy valami növelHETi a rák ESÉLYÉT nem egyenlő azzal,hogy rákos leszel tőle. Mivel az embereknek még mindig fogalmuk sincs,mi indítja el a rákos sejtek burjánzását. Ha sugárfertőzött vagy,ami köztudottan az egyik legmagasabb,ha nem a legmagasabb rizikófaktor akkor sem feltétlenül leszel rákos. Akkor mit gondolsz,a kazein,a margarin ,a vörös húsok milyen eséllyel fognak ebben szerepet játszani? Ráadásul a táplálkozáson kívül vanak más tényezők is. A daganatos sejtek ellen semmiféle kaja nem küzd (ezt hogy gondoltad egyébként ?:D) . Vannak erre való immunsejtjei az embernek,azok "küzdenek" velük .

2020. ápr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A vízben meg női nemi hormonok vannak, amik szintén mellrákot okozhatnak férfiaknál is, kérlek senki se igyon vizet ezután.
2020. ápr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 SZücsöm ***** válasza:

És a napra se menjen senki. BŐR RÁK!!! Amúgy minek vettél tömegnövelőt? Hány kiló/éves vagy és hány kalóriát eszel?

Mennyi cukrot tartalmaz a tömegnövelőd?

2020. ápr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszokat
2020. ápr. 9. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!