Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Újra elkezdtem edzeni, de...

Újra elkezdtem edzeni, de valamit elronthattam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Aggódom mert a tömegnövelőmből (Protein Buzz Mass ) edzés után csak két pohárral tettem,a megadott 1 adag/4pohár helyett. Kiszámolva edzés után 71kg-os súlynál kb 140g szénhidrát és 35g fehérje kellene ami a turmixba benne is lenne a 35g fehérje és a 76g szénhidrát.De mivel én csak feleztem az adagot,így ezek az értékek is feleződtek és nem vagyok biztos benne hogy, turmix után eleget ettem-e a fejlődés érdekében. +infó: minden este lefekvés előtt lassan felszívódó kazeint iszok. Csak az lenne a kérdésem hogy most akkor pocsékoltam azzal hogy nem 1adagot ittam turmixban hanem csak egy felet,ettől lehet hogy lassabban tömegeltem ebben a hónapban? 69,8-ról indultam és egy hónap alatt 71,7kg lettem. Előre is köszi a segítséget!

2019. júl. 25. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt eléggé elcseszted.
2019. júl. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencséd van nem zárult be örökre az anabolikus kapu. De pár hónap stagnálás garantált.
2019. júl. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Komolyabb válaszokra számítottam volna :D
2019. júl. 25. 09:33
 4/8 anonim ***** válasza:

A napi kalória illetve tápanyagbevitel mértéke emberenként eltérő. Az egy megközelítő becslés, hogy mennyit "kell" bevinni, illetve mikor. Az egész nap folyamán folyamatosan érdemes bevinni a napi bevielt, amely mennyiségét a tapasztalat vezesse.

Valószínű, hogy lasabban tömegeltél ennyivel. Viszont az nem eldönthető, hogy ez pozitív avagy negatív hatással bírt. Értsd ezalatt a zsírosodás mértékét. Én a tömegelés során nagyon apró lépésekben haladok. Elkezdem fokozatosan emelni a bevitelt és várom a változást mind erőben mind kinézetben. Addig növelem amíg a növekedés el nem indul. Viszont ez a fokozatos növelés nem napról napra történik, hanem hétről hétre inkább, mert egyik napról a másikra vajmi csekély változás figyelhető meg.

Értsd, ha belököd a napi kalória beviteled dupláját.. az sem fog másnapra változást hozni.

2019. júl. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az edzés elején 40kg-al nyomtam 1hónap múlva meg már 50-el mellezek. Látható a fejlődés a súlyokban,nem csak mellezésnél hanem más izomcsoportoknál is.
2019. júl. 25. 11:45
 6/8 anonim ***** válasza:
#3 te csak ne komolytalankodj!
2019. júl. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Én komolyan írtam ki a kérdést.
2019. júl. 25. 12:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor van ott baj rendesen
2019. júl. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!