Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítők, erőemelők...

A testépítők, erőemelők lenézik a balett táncos férfiakat?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 19. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem nézünk le senkit, ezt a sablont hogy egy testépítő az bunkó és lenéző felejtsük el, ez a sport nem erről szól.
2020. ápr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2020. ápr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van balettal foglalkozó ismerősöm (igaz lány) és így jobban belelátva éppen ellenkezőleg, nagy tisztelet jár nekik is.


Mondom ezt úgy, hogy küzdősportra is járok kondi mellett. Ez főleg megtanít az alázatra.

2020. ápr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Én nem vagyok testépitő, viszont balett táncos férfiak számomra furák. Tudom, hogy nem mind meleg, és azt is, hogy civilben teljesen sokan átlagos férfiak, de valahogy nem tudok rájuk férfiként tekinteni.


Nem nézem le őket, de én biztos nem tudnám csinálni.

2020. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Van Damme is balettozott.
2020. ápr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Magasan a teszto a tzs% 6-7 az ember mint a dühöngő bika legalább lesz mit villantani Muscle Beachen
2020. ápr. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Hogy őszinte legyek, nekem eszembe sem jutnak.
2020. ápr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!