Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok aerob mozgásformákat...

Tudtok aerob mozgásformákat mondani a lakáson belülre?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 22. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Ki lehet ám menni mozogni, sportolni, ugye tudod?
2020. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

1:

Úgy 20 ezer ember van hatósági házi karanténban, honnan tudod, hogy a kérdező nem ilyen.


A kérdésre:

Ha nincs futópadod vagy szobabiciklid, gondolom nincs, akkor pl. ugrókötél vagy más dinamikus, de egy helyben végzett tornagyakorlat, pl. négyütemű fekvőtámasz, helyben térdemelés, sarokemelés.

2020. ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az a 2 ezer az a lakosság kb 0.2%-a. Kicsi a valószínűsége.
2020. ápr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*20 ezer, lemaradt a nulla...
2020. ápr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#2 eszközök nélkül vagyok így eddig én is ilyen egy helyben lévő gyakorlatokat végeztem, úgy hogy nagyjából jó legyen a pulzustartományom. Nem jutott jobb nekem sem az eszembe.


#1 tudom, hogy ki lehet menni, ugyanakkor mélyen ellenzem azt, hogy akinek tényleg nem létszükség az is kint mászkál. Hihetetlen emberi ostobaságnak és felelőtlenségnek tartom. Másrészt egy mozgást sem említették, úgyhogy veled is csak eggyel többen vagyunk.

2020. ápr. 22. 11:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Kicsit kevesebb index.hu-t kéne olvasnod. Akkor lehet kevésbé rettegnél.


De, hogy a kérdésére válaszoljak, mehet a helyben futás!

2020. ápr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 cseppet sem rettegek, de addig közömbös az ember és bagatellizálja el a kialakult helyzetet amíg valamilyen módon nem lesz érintett a témában. Távolról nézve lehet itt legyinteni, hogy ez nem több népriogatásnál. Csak tudod az ilyen gondolkodás segítette a vírus terjedését.
2020. ápr. 22. 15:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Oké...


Inkább fussál egy 30-40 percet helyben az segít elterelni a gondolataidat!

2020. ápr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ezt kezdtem el, minimális változtatással. Na meg a 3. kört azt alapból kivettem, mert nem bírom még annyira.

[link]

2020. ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!