Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Többit lent olvasd! Hogy...

Többit lent olvasd! Hogy tudnék "lefogyni" vagyis megcsinálni azt hogy legyen kockahasam?

Figyelt kérdés
Tehát ilyen átlagos tömegű talán még annál is kicsit jobb, fiú vagyok. Régen kockahasam volt mindig de mostanában eltunyultam, sokat ettem és abbahagytam a sportot is. Csináltam már 1 hónapig ilyen kockahas gyakorlatokat de nem látszodótt meg semmi, mivel egy alap "zsír" réteg mindig ott van, és ezt szeretném eltűntetni. Valahol kicsit látszik a "kocka" de lejjebb már nem.

2020. jan. 30. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló gondom van. Régen formában voltam, most szeretném újrakezdeni a nulláról. Bicepsz, has, amiket szeretnék kidolgozni kicsit. Nem voltam/vagyok/leszek testépitő, csak egy hétköznapi férfias kinézet elérése lenne a cél. Edzőtársat keresek, hogy legyen motivációm. Akár online formában is megfelelne, hetente megirhatnánk egymásnak, ki melyik gyakorlatban mennyit fejlődött a hétren, miből mennyit tud nyomni. Motiválna, hogy ne hagyjam félbe. Szerintem téged is.


Érdekelne esetleg?

2020. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szigorú étrend és kalória deficit.
2020. jan. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!