Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izmosodni és erősödni szeretné...

Izmosodni és erősödni szeretnék.16 éves fiú vagyok,185 cm és 67 kg vagyok körülbelül. Az iskola kezdetéig szeretnék picit erősebb, izmosabb és magabiztosabb lenni. Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Elég gyenge vagyok. Eddig végeztem otthoni edzést, viszont az a baj, hogy a fekvőtámasz nem nagyon megy, illetve a felhúzás sem. Szeretnék izmosodni, illetve erősebb lenni Szeptemberig. Valaki tudna nekem segíteni?

2020. ápr. 29. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Attól nem leszel magabiztosabb, hogy edzel
2020. ápr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De igen ;)
2020. ápr. 29. 23:01
 3/5 anonim válasza:
89%
1es ez növeli a legjobban szinte és még nagyon sok pozitív hatása van, én is szeretnék edzeni csak ahozz kéne edzés terv de az nekem nincs.
2020. ápr. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan így kezdtem 4 évvel ezelőtt a calisthenic-et. Emlékszem pont ugyan ezek voltam a fejembe. Nem igaz, hogy nem lesz tőle önbizalmad, vagyis magától az edzéstől nem. Attól igen, hogy van egy célod ami egy k jó fizikum és erönlét és megvalósítod azt. Nekem nehéz volt hinni magamba, hogy én is képes vagyok arra amire a YT- n lévő atléták mert bálványoztam őket mint te is a példaképeid de ez nem jó mert elkönyveled magadba, hogy ő egy nagyember te meg nem holott te is arra vagy képes. Te is tudsz akkora lenni. Azt magyaráztam magamnak, hogy nekem szar a genetikám és a tipikus hülyeségek. Ma a kereszten kívűl gyűrűn minden megy és el se hittem az elején. Olyan mintha egy álom valósulna meg mert ennél jobb nincs amikor valaki eléri a célját. De persze ez kemény munka és sok esés, meg zúzódás :D de ez megelőzhető. Teljesen mindegy milyen testalkat vagy és a többi mert ez csak a félelmeid táplálja. Az ember meg ilyem, ösztöni szinten sajnos mindig talál magának bűnbakot. Önfegyelem, kemény edzés, étrend, céltudat és idő, nameg hit magadba és bármit elérsz. Motivációd nem mindig lesz sőt valamikor egyáltalán nem de erre tekints egy vizsgaként, hogy akkor most kell megmutatnom mennyire tökös vagyok és ugyan úgy keményen edzenem amikor nem látom magamon a fejlődést és ha ezen átlépsz akkor hírtelen veszed majd észre, hogy mennyit fejlődtél. Én így csináltam de nem volt könnyű rutinná avanzsálnom ezt. Remélem segítettem :) 19/F
2020. ápr. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3-as [link] itt vannak jó edzéstervek, nekem is ezt ajánlották, most fogom majd kipróbálni. :)
2020. ápr. 30. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!