Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnám beiktatni az...

Hogyan tudnám beiktatni az edzést a napjaimba?

Figyelt kérdés

Még suliba járok, 11-es vagyok, azaz jó sok órám van

Az utóbbi néhány évben hízásnak indultam és elhatároztam, hogy nem szeretnék tovább hízni, inkább izmosodni szeretnék

178-180cm vagyok, 85kg, ennek 42%-a izom és 19%-a zsír

Keljek fel korábban és kezdjek edzeni? Suli után nincs elég energiám(főleg ha 9 órám van), tesi nem ér semmit



2019. okt. 2. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig iskola után mentem konditerembe.


Meg a Xantusba jártam, ahol volt egy nagyon alap konditerem vagyis csak egy kisebb alaksori terem pár géppel, csigával, fekvőpaddal, pár szabadsúllyal stb... alap dolgokra jó volt.


Ott is edzetem iskola után, mert azt hiszem 15:00 után már lehetett menni.


Meg mindig amikor a többiek tesiórán fociztak fent én lekéreckedtem a "konditerembe" és csodák csodájára megengedték, mert tudták hogy béna vagyok a csapat sportokban plusz látszódott rajtam, hogy már egy ideje edzek így valószínűleg nem fogok hülyeséget csinálni egyedül a teremben.


Én így oldottam meg, de a rövid válasz az elején van, hogy menj suli után. Olyan meg nincs hogy fáradt vagy.


Csak olyan van, hogy kedvtelen vagy hozzá, de az első 10 perc után mire bemelegedsz már mosolyogva emeled a súlyokat.

2019. okt. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem reggeltől este 6ig meg 7ig órám van mégis levonszolom magam még utána a terembe... És mások is megteszik ezt a nap végén.


Azt tudom javasolni, hogy suli után menj haza, kicsit pihenj le, majd irány edzeni.

2019. okt. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!