Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan álljak át szumó felhuzá...

Hogyan álljak át szumó felhuzásra?

Figyelt kérdés

Starting strengthben edzek, konvencionálisan húzok. Nem feltétlenül akarok átállni szumóra, de ha abbn jobban megy akkor igen.(mindenkinek eltérő, hogy konv. vagy szumoba húz jobban)

Viszont nem tudom hogy teszteljem le, hogy jobb lenne-e a szumó. Mert hát attól, hogy pl. konviba 140 megy, szumoba csak 130, attól még lehet, hogy csak azért van, mert nem gyakoroltam eleget a szumót és ha átállnék menne 150 is.

Hogy lenne érdemes letesztelni hogy melyikben megy jobban?


2020. máj. 5. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk a következő edzéstől csináld a szumót és nézd meg hova jutsz 3-4 hónap múlva.
2020. máj. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pont ez a probléma.

Ha a következő edzéstől a szumot csinálnám nyilván fejlődnék benne. De ha a konvencionálisban vagyok jobb miért csináljam a szumot 3 hónapig?

2020. máj. 5. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy abban vagy jobb ha a szumonak esélyt se adtál?
2020. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első pár alkalommal nehezebben megy
2020. máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csináld mindkettőt, segítik egymást.
2020. máj. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!