Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti az én esetemben mennyi...

Ti az én esetemben mennyi kcal t és milyen makrókkal vinnétek be szálkásításnál?

Figyelt kérdés

Már lassan 2 hónapja szálkásítok ,jól is ment egy darabig de az utóbbi 2 hétben nem mozdul a mérleg nyelve. Újraszámoltam a kalóriáim , makróim , de ez se segített. Nem akarok türelmetlen lenni, tudom,néha lassabban mennek ezek a dolgok, csak meg akarok bizonyosodni róla, hogy jó úton járok.



Jelenleg ezeket követem : 1500kcal / 40%P, 25%Zs. , 35%ch, naponta aktív vagyok.



19L /182cm/73kg



2020. máj. 7. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Aktivitas?
2020. máj. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Marmint mi az ahogy aktiv vagy? Mikez csinalsz? Sulyzos edzes stb
2020. máj. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Napi 10k lépés, heti 4x30 perc súlyzós edzés . Hétfőtől újra le tudok majd menni edzőterembe, olyankor heti 5x70 perc intenzív,súlyzós edzés , lehet ez segít majd, itthon sajnos nem megy olyan könnyen kis súlyokkal motiváltan maradni.:(
2020. máj. 7. 09:35
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem így oké, mivel a fogyás nem exponenciális, így nem ménden héten ugyan annyi a fogyás :) Hajrá,menni fog az :)
2020. máj. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi:) a makrok szerinted rendben vannak?
2020. máj. 7. 09:45
 6/12 anonim ***** válasza:
hát a fehérje szerintem magasabb a keleténél 150g fehérjére nincs szükséged, de nem probléma,ha neked így jó
2020. máj. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Hetente méred a súlyod, vagy heti átlagolsz? Ugye naponta ingadozik, és ha csak hetente mérsz, akkor előfordulhat, hogy a többi napon kevesebbet is mutatott, csak pont azon, amikor mérted, jobban be voltál vizesedve vagy ilyesmi.
2020. máj. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
37%

A fehérje szerintem is magasabb a szükségesnél. Én inkább több zsírt vinnék be, az fontos a normális hormonműködéshez. Majdnem 3 hónapja diétázok, eddig minden rendben ment, ezekkel az értékekkel:

1400-1500kcal/ 30% fehérje, 37% szénhidrát, 33% zsír (heti 3 súlyzós edzés mellett)


22L/166cm/57kg

2020. máj. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elvileg rendben kéne, hogy legyen.

Próbálj ki egy csaló étkezést. Egy étkezés erejéig told meg a szénhidrátot, egyél dupla, vagy akár tripla annyit, mint amennyit szoktál. Ha megy, akkor jó forrásból (lassú felszívódású alacsony, közepes GI lenne a legjobb), de ha nem, akkor egy csomag gumicukor, vagy egy tábla csoki is megteszi.

Sokszor a ch hintáztatása segít újra felpörgetni az anyagcserét.

Csak ne ess abba a hibába, hogy ezt heti vagy akár napi szinten rendszeresíted, mert az nyilván nem segít. De havi egy ilyen nap teljesen rendben van.

2020. máj. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Naponta mérem és heti átlagot számítok:)

Köszi a válaszokat.

Ezt a szénhidrát ingázós dolgot pedig kipróbálom majd szerintem.:)

2020. máj. 7. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!