Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hungarian Hammer mennyire...

Hungarian Hammer mennyire hiteles ember?

Figyelt kérdés

Régen sokáig követtem ask.fm-en, először bírtam, de a vége felé már nagyon kamus embernek tűnt, csak neki lehet igaza mindenben féle ember.


Mielőtt elvált a szőke feleségétől, őt magasztalta az egekig, meg cikizte azokat a pasikat, akik nem szexelnek napi min 1x, utána meg már azt állította, hogy fél éve nem volt nemi életük.. :D



2020. máj. 8. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy frusztrációból adódó vergődés látok az egész ember jelensége mögött.
2020. máj. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eddig nen azt irogattatok ketnaponta, h meleg? Most akkor hogy is van ez? Teljesen osszezavarodtam ://
2020. máj. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én sose írtam, hogy meleg lenne. Csak egy kamus
2020. máj. 9. 07:13
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Biztos néha nagyot mond, de szakmailag hiteles, nem a szél fújta oda ahova jutott és sikeresen készít fel embereket is. És nem esett úgy össze mint pl Báni akinek az arca is nagy a semmire.
2020. máj. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szakmailag biztos jó, meg tapasztalt, viszont gyakran a saját véleményét állítja be tényként. Pl. ha fogyással kapcsolatos kérdéseket kap.

Alapvetően van két nagy tábor. A kalóriaszámolósok és a makrószámolósok. (Mennyi szénhidrátot, zsírt proteint viszel be)Ő az utóbbi. Ezért ő elkezdi hülyézni a kalóriaszámolósokat. Ezzel ellenben ott van pl. Greg Doucette, aki csak kalóriákar számol(meg proteint). És ő meg hülyézi a makroszámolókat. A nap végén pedig mind a ketten izmosak és szálkásak...

Mellesleg Pisti eléggé beképzeltnem tűnik és arrogánsnak. Plusz felsőbbrendűbek, mert ő olyan sikeres. Szakmailag jó, de kicsit visszavehetne magából és az okoskodásból (ami nem testépítéssel kapcsolatos)

2020. máj. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez a testépítéssel jár, a felsőbbrendűség érzete, sajnos az egoisták sportja ez.



Ő azt hiszi magáról, hogy színész lesz, mert ha arnoldnak sikerült, akkor neki is fog.


Azt kinn van már 10 éve és csak edzősködik ugyan úgy.


kamugépek ezek

2020. máj. 11. 14:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Szakmailag jó.

De minden másban pont ugyanazt mondja, és teszi mint akiket kifiguráz és leszól.

Elég beképzelt,arrogáns, minden más témában.

De emellett mond jó és vicces dolgokat.


2-válaszoló...nem meleg (elvileg) "csak" régen mikor floridában élt akkor meleg webkamerás oldalakon pózolt, és kiverte.


Nem tudom mi pontosan a kérdés,hogy szakmailag vagy az azon kívüli dolgaiban mennyire hitele ?!


Szakmailag mindenképp, annyit tudok mondani.


De én ha nem testépítő versenyre akarok készülni, akkor nettó hü.lyeségnek és pénzkidobásnak tartom ilyesmiért fizetni.


Érted simán kitudod guglizni mit kell egyél hogy edz stb stb :D

2020. máj. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!