Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Németh István (HungarianHammer...

Németh István (HungarianHammer) szerintetek is túltolja?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje követem már instagramon Németh Istvánt, kezdetben szimpatikus volt, de mostanában kezd sok lenni.

Saját magát tartja a legjobb online edzőnek. Nem csak Magyarországon, hanem a világon is az élmezőnybe sorolja magát online edzősködés terén. Folyton henceg a farokméretével (ami tényleg nagy, de basszus ezt miért kell hetente kétszer elmondani?).

Többször leszól itthoni edzőket, majd ha válasz érkezik rá akkor “én csak elmondtam a véleményem, ehhez jogom van”, de ha valaki őt kritizálja akkor egyből tiltja és/vagy idiótának nevezi a másikat.

Illetve sok dologban azt hiszi ő a legjobb és ezt hangoztatja is, elmondása szerint ért a hatékony alkoholfogyasztáshoz, a fűhöz, a szexhez, a vezetéshez és aki nem úgy iszik mint ő, vagy nem úgy szexel mint ő az tuti lúzer. Ezeket nem én találom ki, sztorikban, videókban ezeket többször kifejtette. Ja és személyi edzést is ő tart a legkeményebben...


Szakmailag elismerem, bizonyára ért a táplálkozáshoz, edzéshez, szteroidokhoz, tart is egy jó formát ahhoz képest hogy évek óta nem versenyző. Illetve üzletileg is ügyesen felépítette ezeket az online challenge-eket, szépen profitál belőle. Egy ilyen 6 vagy 8 hetes challenge ára 35.000 forint és jelentkeznek vagy 100-an, és tart 3-4 ilyet évente. Emellett 15.000 forint egy óra személyi edzés, 15.000 forint egy óra telefonbeszélgetés vele és még Amerikában is dolgozik. Szóval bizonyára jól profitál belőle, csak ez a hatalmas nagyképűség a testépítés világán kívül is, kezd sok lenni.


Ti mit gondoltok róla, nektek bejön ez a nagyképű stílus?



2020. márc. 30. 00:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Valóban megosztó a stílusa. Valaki szereti, valaki nem. Régen nekem sem volt szimpatikus.

Ha egy semmilyen, simulékony ember lenne, senki sem lenne rá kíváncsi.

2020. márc. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
most hallotta róla először
2020. márc. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Sok másik testépítő van akikre ugyanúgy vagy akár többen is figyelnek és mégsem a nagyképű stílusuk miatt.

Ott van például Bohos Kornél, edzésről meg macskákról posztol általában, egy tök szimpatikus figura. Vagy akár Berek Gábor aki szintén edzésről posztol és normális stílusban mondja el a véleményét ha kérdezik valamiről. Ennek ellenére jön Németh István aki leszól mindenkit és folyamatosan tolja, hogy ő a legjobb mindenben is.

2020. márc. 30. 11:32
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja ez a meleg csávó, aki folyamat koxol? :D
2020. márc. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Melegnek nem hinném, van egy felesége meg gyereke szóval jó eséllyel nem meleg. Viszont tény (és ezt tagadni is szokta, vagy szimplán nem válaszol ha valaki felhozza), hogy van róla egy video a neten amiben webkamera előtt csinál egy kis műsort.
2020. márc. 30. 11:54
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja ujjazgatta magát vagy mi :D
2020. márc. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én nem néztem végig a videót, amennyit én láttam, a farkát fogdosta illetve csinált pár testépítő pózt. Ezzel se lenne gond egyébként, csak ő az egyik legőszintébb embernek tartja magát, ennek ellenére ezt titkolja/tagadja ha valaki kérdezi.
2020. márc. 30. 12:30
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon rég óta követem Hammert, régen sokkal jobban csíptem. Az utóbbi néhány hónapba mar alig nézem , egyre unszimpatikusabb. Valóban jó edző, jól motivált, de tényleg 1-2 dolgot már túltol.
2020. márc. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Edzőként biztosan jó, de az is biztos, hogy nem a legjobb. Mindenkinél van jobb ő viszont ezt elfelejti és előadja, hogy ő az online személyi edzés úttörője.

Kár érte, mert könnyen lehetne egy szimpatikus figura aki még ért is ahhoz amit csinál, de feleslegesen túltolja ezt a nagyképű stílust.

Az érdemeit nem szeretném csorbítani, de az “első magyar a Mr Olympián” már zsigerből jön neki. Azt persze nem teszi hozzá, hogy a 202 font alatti kategóriában indult (ami azóta már nem is létezik, mert 212-re emelték) és ott is utolsó vagy utolsó előtti lett. Persze tény, ő volt az első a versenyen, csak ha már Mr Olympia akkor mindenkinek a legnagyobb kategória jut eszébe. Kicsit olyan mint az a focista srác aki néhány éve a Dortmund másodosztályában focizott, majd egy interjúban előadta, hogy őt már nem érdekli a magyar válogatott. Ennek ellenére lőtt max egy gólt vagy talán csak gólpasszt adott.

Szóval olyan érzésem van tőle mint azoktól akik előadják, hogy az “előkelő második helyet” sikerült megszerezni egy versenyen csak elfelejtik hozzátenni, hogy ketten voltak csak.


Továbbá rendszeresen leszól más testépítőket akik versenyen kívül rossz formában vannak, ezáltal nem képviselik rendesen ezt a sportot. Ő viszont elő videókban dohányzik (szivar), alkoholt fogyaszt, és füvezik (náluk Amerikában legális). Szóval beszól valakinek, hogy offszezonban rosszul néz ki és ez nem méltó egy sportolóhoz, de az alkohol, dohányzás, füvezés mennyire méltó egy sportolóhoz?

2020. márc. 30. 18:17
 10/14 anonim ***** válasza:
És azzal dicsekszik,hogy ő részegen folyamatosan vezet :D
2020. márc. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!