Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tribulus és kreatin szedhető...

Tribulus és kreatin szedhető egyszerre?

Figyelt kérdés
A két szóban forgó termék: Nutriversum – DARK – Tribulus Terrestris és a muscletech platinum creatine. Csak azért kérdezem, mert ma kezdtem a kettőt egyszerre, és baromi furán érzem magam. Éhségérzet, szédülés meg gyomrom se frankó. Most vagy az tett be, hogy a kettőt egyszerre betoltam, vagy kevesebb kreatint kellene. Megjegyzem, még sosem szedtem kreatint! Ez volt az első, de ha ezt műveli, akkor az utolsó is!

2020. máj. 8. 21:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Kreatin-monohidrát csinálja néha. Nekem kellett pár nap, hogy ne székeljek hígat. Vagy hozzászoksz, vagy nem.

Általában lehet mindent egyszerre szedni, viszont ne számíts semmi eget rengető kombinált hatásra, ha rám hallgatsz.:D

2020. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!