Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha elmegyek egy olyan terembe...

Ha elmegyek egy olyan terembe ahol van erőemelő edzés, akkor ott milyen edzéstervet adnának?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ha lemegyek erőemelő edzésre, akkor ott kapok e valami komoly, periodizált, tudományos alapon működő edzéstervet vagy csak valami gyúrós edzéstervvel szúrnák ki a szemem pl "nyomj 90-be 4x8-at, aztán ha megy akkor emeld".

2020. máj. 14. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A powerbuilderes srácok biztos foglalkoznának veled komolyabban is.
2020. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó de az Pesten van.

Én vidéki vagyok, itt van egy terem nem messze, ahol van erőemelő edzés, de nem tudom, hogy milyen lenne.

2020. máj. 14. 22:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hol az az itt?


Egyébként az erőemelés nem olyan tömegsport, valszeg tudnak érdemben is segíteni. Mondjuk ne várj személyreszabott dolgokat első alkalommal, mert ugye nem ismernek.

2020. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!