Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy testépítő étrend kb egy...

Egy testépítő étrend kb egy hónapban mennyibe kerül mindennel együtt?(kivéve táp.kieg.)

Figyelt kérdés

Itt a zab,tojás,csirke,zoldseg...stb stb-re gondolok, hogy amit egy hónapban eszel kb mennyibe kerül?

Mindenhol azt írják meg mondják, hogy azért nem csinálják,mert drága az egészséges életmód.



2020. máj. 16. 18:56
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Nem tudok fixet mondani mert nem egységes az étrendem illetve sokszor rendelek vagy éttermezek,ezért írtam rád szabva az adataid alapján kb 50 ezret...azért azt ne felejtsük el hogy nem csak


"csirkemell/pulykamell, rizs/krumpli, brokkoli, meg ilyen zöld szarok"


Mert ha csak naturba eszi ezeket sóval és borssal 2 hét után hagyja a pic.sába az egészet :D


Kellenek az ízek de ez rád van bízva google a barátod senki nem fog neked oldalakat gépelni és ingyen személyi edzősködni.


A támpontot megkaptad kb 50-ből már lehet gazdálkodni és innen a csillagos ég...az ilyen 30 ezreket felejtsd el 190 centivel és 86 kilóval.

2020. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
36%
Hobbigyúrós lehet elvan 50 ezerből, de egy rendes testépítő étrend az kicsit más kategória 😂
2020. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

#30-31koszonom!

#32 mint irtam hobbi a cél,nem testepito akarok lenni,hanem a testemmelcelegedett,ami egy sportosabb forma.

2020. máj. 22. 14:23
 34/38 anonim válasza:
52%

#32


tiszakupára készülsz, tesó?

2020. máj. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Nem báttya én már visszavonultam
2020. máj. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
21%
Nekem 250 ezer kb, +-20ezer
2020. jún. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
150 be nekem is lazan belecsuszik sajna
2020. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Nem sok értelme van annak hogy mindenki leírja a SAJÁT költségeit. Mindenkinek más igényei vannak. Eleve nem mindegy hogy szintentartás, fogyás, vagy tömegelés a cél. Fogyás és tömegelés között lehet akkora különbség hogy 2x annyiba kerül a tömegelős diáta. Ezentúl van akinek 3000 kalória körül van a szintentartás, és van akinek az tömegelés, sőt van akinek fogyás.


Szerintem erre az a legértelmesebb válasz, hogy tapasztald ki magadnak. Számold ki mennyi kalóriát kell bevinned, és csinálj, vagy csináltass egy étrendet ami RÁD van szabva. Az se mind1 ki mit szeret. Van aki sima csirkemellen el tud lenni egész hónapban, de például én nem tudok 1-2 hétnél tovább ugyanazt enni.

2020. jún. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!