Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes így folytatni a...

Érdemes így folytatni a fogyókúrát?

Figyelt kérdés

Huszonéves férfi vagyok, Jeremy Ethier programját követem 3hete.

Eddig 69kg-ról 65kg-ra fogytam, de a hasamon még mindig viszonylag sok felesleg van. Kardio és súlyzós edzést váltogatom, majdnem minden nap 30-40perc. A hasizom már kezd látszódni, de ugyanakkor a hátizmaim pl kissé legyengültek és a karom is bár szálkásodott, de elvékonyodott.

Lehet hogy túlzásba vittem a kalóriadeficitet?



2020. máj. 23. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen alacsony testsúllyal ne is várj nagy izmokat.
2020. máj. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A program azt tanácsolja 10% testzsírszázalékig először le kell menni(15-el kezdtem, most 13körül vagyok) és utána tömegelni. De a környezetemben többen is azt mondták ez hülyeség, el kéne kezdenem enni.
2020. máj. 23. 12:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez hülyeség. Egyébként tömegnövelés közben is csökkenhet a testzsírod. Vagyis ez kicsit túlzás, de alapjáraton több izom jön fel mint zsír, nálad meg főleg, szóval valami hasonló előfordulhat. 15% tzs meg nem a világvége, lehet rá tömegelni.


Egyél, felejtsd el ezt a 10%-ot és először pakolj fel izmot.

2020. máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi ez a program,még nem hallottam róla.

De ennyiből nem tudom megmondani,hogy a hasadon miért van zsír.

Milyen magas vagy?

Fehérjebivetel mennyi?

2020. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
175cm, nem mérem a fehérjebevitelt pontosan, de beépítettem az étrendembe.
2020. máj. 23. 14:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés a súlyod ehhez a magassághoz.
2020. máj. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Számtalan olyan dolog van a testépítésben, ami a szteroidhasználó versenyzőktől jön, és ezt próbálják ráhúzni naturál, hobbista testépítőkre, ami kurvára nem lesz optimális. Ég és föld egy szteroidokat használó versenyző és egy naturál hobbista.

Az egyik ilyen hülyeség, naturál testépítőként a szálkásítás és tömegnövelés periódus. Ez naturálban egyszerűen nem lesz optimális. Olyan kevés izmot szedhetsz fel naturál sportolóként, hogy gyakorlatilag csak hájt fogsz építeni az ilyen drasztikus tömegnövelésekkel, arról nem is beszélve, hogy naturálban egy bizonyos testzsír fölött, határozottan lecsökken a tesztoszteront szint, és te csak a saját hormontermelésedre alapozhatsz naturálban. Meg ugye te nem egy adott versenyre készülsz be, így meg semmi értelme annak, hogy leszalkasitasz, aztan behizol és csak par hétig vagy formában.


Kérdező, neked 65 kilósan az világon semmi értelme nincs lemenni 10%os testzsirig,mert nincs rajtad annyi izomtömeg, hogy jól néz ki ilyen alacsony testzsirral. Állíts be egy szintentarto kaloriat, es szep fokozatosan jonni fog az izom, és nem is fogsz elzsirosodni.

2020. máj. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!