Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek is az elit gyúróso...

Szerintetek is az elit gyúrósok nem házi gymben edzenek, hanem menő edzőtermekben?

Figyelt kérdés

Egyik kérdésnél láttam itt, valaki kérkedett, hogy neki van otthoni terme, és hogy mekkora valaki.


Én nem kispályás vagyok (kb. 15 év edzésmúlt, brutál forma), pénz/hely is van, de nem építek otthon termet.


Az ok egyszerű. Semmi sem helyettesíti azt az életérzést, amit egy teremben kapok.


Elismerő tekintetek, jó nők, kiváló hangulat. Olyan emberekkel vagyok körülvéve, akiket nézek valamibe (tesznek azért, hogy patent forma legyen nyárra), nem pedig otthon egyedül vagy valamelyik ismimmel kuksolok a termemben.


Szerintem nem igaz az, hogy aki pénzes, az otthon épít termet. Pont ellenkezőleg, sokan smuciskodásból szoktak otthon termet berendezni, mert sajnálják, azt a havi 20-30k-t, ami az edzőteremre, meg a ruházatra kell. Jó, lehet kevés összeget mondtam, de ennyiből azért már ki lehet fogni jó helyeket.


2020. máj. 27. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen egyéni, minden mellett vannak pro-kontrák, én nem szólnék le semmit és senkit. Kinek mi a célja, mit szeretne a sporttól, az is nagyban befolyásolja, meg az is, kik az elit gyúrósok? Gondolom a testépítők nagyobb arányban edzenek teremben.
2020. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 clint ***** válasza:
Mível legtöbbjük privát edző is, ezért valószinű a teremben edzenek ők is, hosz javarészt ott vannak.
2020. máj. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nekem 3 komoly testépítő ismim van, mindannyian elit kategóriába tartozunk. Nem vagyunk kispályások. Nagyon durva formával, évtizedekről van szó.


Én speciel holnap összedobhatnék egy termet, van hely meg zseton.


De eszem ágába sem jutna.

2020. máj. 27. 23:02
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
És most ezzel akarsz felvágni hogy van pénz vagy mi? Ezzel kompenzálod, hogy kicsi a p*csöd vagy mit akarsz ezzel?
2020. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Mekkora troll kérdés :D Ötletes azt meg kell hagyni :D
2020. máj. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nektek meg elmentek otthonról?
2020. máj. 27. 23:49
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Trollnak is gyenge, unatkozó frusztrált kisgyerek a panelból, aki olyan szeretne lenni amilyen soha nem lesz
2020. máj. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Legalább be ugyanazokat a mondatokat ismételné
2020. máj. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

És kit érdekel,hogy te,meg mások hol edzetek,szerinted?

Én otthon.No és?

Smucig vagyok? Nekem az is jó,ha ezt gondolod.

Szerintem nem.Csak a tö.öm van tele a nyálveréstől például.

Meg úgy általában a tömegtől,meg a sok kis feszengő b..rátortól.


Van,akinek meg az jön be.Van,aki a jó zene miatt jár oda,vagy a gépek miatt,a jó p.nák miatt, a szauna miatt stb..

No és?


Nem értem,hogy ez miért olyan felfoghatatlan dolog,amiről meg kéne hozni egy általános érvényű igazságot.

2020. máj. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

9


Ne etesd a troll :D

2020. máj. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!