Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen guggolás variációkat...

Milyen guggolás variációkat csináljak ha nagyon előredőlök guggolásnál? Nagy súlynál volt hogy előrebuktam.

Figyelt kérdés

2020. máj. 29. 01:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Próbálj teli talpas guggolást elérni! Akkor nem buksz előre!
2020. máj. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Teli talppal guggolok
2020. máj. 29. 02:21
 3/27 A kérdező kommentje:
Én egy variációt akarok amiből lemaxolhatok
2020. máj. 29. 02:21
 4/27 MadSeal ***** válasza:
Mellről guggolás
2020. máj. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
2020. máj. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Elölguggolásnal nem tudom kiemelni, mindig leejtem a rudat. És Lawrence Wan kínai súlyemelő edző azt mondta, hogy ha nem vagy súlyemelő, akkor semmi értelme az elölguggolásnak. A súlyemelők is csak azért csinálják, mert kell a lökéshez. De a háton guggolás sokkal jobban erősíti a lábizmokat.


A Westside-osok sem guggolnak elöl

2020. máj. 29. 10:53
 7/27 anonim ***** válasza:
Pedig arra a célra jó lenne. Nem kell súlyemelő fogás, én zombi stílusban szoktam, úgy jobban fogod tudni tartani a mellkast kiemelve és nem kell hozzá olyan mobilitás sem.
2020. máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Az, ha előrebuksz az azért van, mert nem kerek a technikád. Ezen nem fog variáció segíteni. Tanulj meg normálisan guggolni.
2020. máj. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Azért bukok előre mert gyenge vagy a csípőm vagy a combom.


Erre csak variáció lehet a megoldás. Variációból kell 1 ismétlèses maxokat nyomni

2020. máj. 29. 11:42
 10/27 anonim ***** válasza:

Vegyél vissza a súlyból, eddz hátizomra is (felhúzás), figyelj oda, hogy ne essen szét a technika.

Lehet mobilitás hiány is, vádli területén.

Vagy tényleg nagy a súly, és a tested az előrebillenéssel próbál meg a farizmoknak egy kedvezőbb helyzetet biztosítani a súly kinyomásához.

Vagy tényleg ilyen a testfelépítésed, de én arra gondolnék utoljára, szerintem szimplán nagy a súly.

2020. máj. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!